अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

निकुञ्जभित्र बाटोमा मोटरसाइकल चालकमाथि ध्रुवे हात्तीको आक्रमण

चितवन । भरतपुर–माडी सडकअन्तर्गत चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जभित्र ध्रुवे हात्तीले मोटरसाइकल चालकमाथि आक्रमण गरेको छ। प्रारम्भिक जानकारी अनुसार मोटरसाइकल चालक सकुसल रहेका छन् भने मोटरसाइकलमा हात्तीले क्षति पु¥याएको छ।

मोटरसाइकल चालकमाथि ध्रुवेले आक्रमण गरेपछि निकुञ्ज भित्र प्रवेश गर्न रोक लगाइएको छ। माडीबाट भरतपुरतर्फ आउँदै गरेका यात्रुहरु बनकट्टा पोष्टमा रोकिएका छन् भने भरतपुरबाट माडी जान लागेका यात्रुहरु कसरा पोष्टमा रोकिएका छन्।

निकुञ्जका सूचना अधिकारी गणेशप्रसाद तिवारीका अनुसार ध्रुवेले मोटरसाइकल माथि आक्रमण गरेको जानकारी प्राप्त भएको बताए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *