अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

ग्रेट आइडलका बिद्यार्थीले गरे पुरन्धारा झरना सरसफाइ

दाङ, १५ असार ।

दाङको बबई ५ स्थित पर्यटकीय स्थल पुरन्धारा झरना सरसफाई गरिएको छ । बबई ४ स्थित ग्रेट आईडल एकेडेमीका विद्यार्थीहरुले पुरन्धारा झरना सरसफाई गरेका हुन । झरना वरपर फोहर हुँदा पर्यटकहरु समेत घिनाउने अबस्था रहेकाले सरसफाई गरिएको हो । शुक्रबार कक्षा ८,९ र १० का विद्यार्थीहरुले सरसफाई गरेका हुन् ।

विद्यालयको सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत सरसफाई गरिएको विद्यालयका सञ्चालक दीपक शाहले बताए । उनका अनुसार पर्यटकीय स्थल सफा हुनुपर्ने भन्दै सोही अनुसार सफा गरिएको हो ।

उक्त सरसफाई कार्यक्रममा नेपाल प्रहरीले समुदाय प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत साझेदारी पनि गरेको थियो ।

तस्विरहरु हेर्नुहोस : 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *