अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

सितल एकेडेमी द्वारा मानव सेवा आश्रम लाई आर्थिक सहयोग 

तुलसीपुर, असार ११ 

दाङको तुलसीपुरमा सञ्चालित सितल एकेडेमीले मानव सेवा आश्रम लाई आर्थिक सहयोग गरेको छ ।

एकेडेमीको मुनाफा बाट सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत को रू.१६,०००|- अक्षरुपी रू. सोह्र हजार मात्र र बिद्यार्थीहरूले आफ्नो खाजा खर्च कटाएर जम्मा गरेको रू.१४,०००|- अक्षरूपी रू.चौध हजार मात्र गरी जम्मा रू ३०,०००|- अक्षरूपी रू.तिस हजार मात्र तुलसीपुर ६ गाईडहर स्थित मानव सेवा आश्रम लाई आर्थिक सहयोग गरिएको छ ।

एकेडेमीको सामाजिक उत्तरदायित्व र बिद्यार्थीहरूलाई समाज सेवामा अग्रसर हुन सिकाउने उद्देश्यले मानव सेवा आश्रममा सहयोग गरिएको उमेश प्रसाद जोशीले बताउनुभयो ।

मानव सेवा आश्रम ले पछिल्लो समयमा दिनदुखी हरूको सहारा बनेर काम गरिएको बेला सबैले हातेमालो गरेर सहयोग गर्नुपर्ने भन्दै आफुहरूले सहयोग गरेको जोशीले बताउनुभयो ।

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *