अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

ग्लोबल टी-२० क्यानडा २०२४ मा तीन नेपाली खेलाडी खेल्ने तयारीमा

ग्लोबल टी-२० क्यानडा २०२४ मा तीन नेपाली खेलाडी खेल्ने तयारीमा छन्।

लेग स्पिनर सन्दीप लामिछानेसँगै अलराउन्डर दीपेन्द्र सिंह ऐरी र रोहित पौडेल पनि सहभागी हुनेछन्। नेपालका कप्तान रोहित टोरन्टो नेसनल्सबाट खेल्ने छन् ।

शुक्रबार भएको ड्राफ्टमा टोरन्टोले रोहितलाई ११औं राउण्डमा १२,५०० डलरमा अनुबन्ध गरेको थियो ।

रोहितको यो पहिलो अन्तर्राष्ट्रिय फ्रेन्चाइज सम्झौता हो। त्यस्तै भ्यानकुभर नाइट्सले दुई नेपाली खेलाडीलाई अनुबन्ध गरेको छ ।

सन्दीप सबैभन्दा धेरै फ्रेन्चाइजी क्रिकेट खेल्ने नेपाली खेलाडी हुन्। उनीपछि नेपालबाट दोस्रो धेरै फ्रेन्चाइज क्रिकेट खेलेका ऐरी पनि सोही टोलीमा छन् ।

भ्यानकुभरले सन्दीपलाई ३०,००० डलरमा अनुबन्ध गरेको छ । उनलाई ड्राफ्टको आठौं राउण्डमा छनोट गरिएको थियो। त्यस्तै, ड्राफ्टको नवौं राउण्डमा ऐरीलाई १७,५०० डलरमा अनुबन्ध गरिएको थियो ।

ग्लोबल T20 क्यानडा जुलाई 25 मा सुरु हुनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *