अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

श्रीकान्त राना क्षेत्रीको ” भाग्यमा श्री लेखेसी” गीत सार्वजनिक

काठमाडौ, असार ४ | नेपाली गित संगीतको बजारमा निकै प्रतिस्पर्धा चलिरहेकै बेला सुदुरपश्चिम बैतडी जिल्लाको डिलासैनी गाउँपालिका नानरामा जन्मिनु भएका गायक श्रीकान्त राना क्षेत्रीले एक पछि अर्को गर्दै मिठा-मिठा सिर्जना बजारमा ल्याउने क्रममा फेरि पनि उहाले “भाग्यमै श्री लेखेसी” गीति एल्बम बजारमा लिएर सबको मन जिति रहेका छ्न ।

जुन गितमा स्वर रहेको छ गायक श्रीकान्त राना क्षेत्री र बैतडी कि गायिका कल्पना बिष्टको रहेको छ । अहिलेकी चर्चित अनि उमेरले सानी बिशेष त कोईली स्वरकी धनी भाईरल गायिकाको रुपमा चिनिएकी कमला बिष्टको छुट्टै चर्चा परिचर्चा चलिरहेको बेला फेरि निकै उत्कृष्ट अनि सुमधुर गित डिजिटल बजारमा सार्बजनिक गरेका छ्न ।
“तिम्रो बारे एउटा गित लेख्या छु।
बत्तीस गुणले सम्म्पन्न देख्याछु।।
-भाग्यमै श्री लेखेसी,आहा क्या दाम्मी नभन्ने को होला र यत्तिको राम्री देखेसी”…गित अहिले दर्शक श्रोताको निकै नै रोजाईमा छ जुन गितमा निकै मिठा अनि उत्कृष्ट शब्द लेख्नु भएको छ सर्जक लक्ष्मण पाण्डे ज्युले भने संगीत पनि पाण्डे कै रहेको छ,भने यो गितको एरेन्जर,रेकर्डिष्ट ,ध्वनि सम्पादक दिपक संगम बि.सि ले गरेका छन।

मधुमाला रेकर्डिङ स्टुडियो बागबजार,काठमाडौमा रेकर्डिङ भएको उक्त गितको भिडियो सम्पादन भने ओम प्रकाश अवस्थीले गर्नु भएको छ।गित आफैमा मीठो र दुबै जना बैतडीका गायक/गायिकाको स्वरमा सजिएको उक्त गित सर्जक लक्ष्मण पाण्डे को युटुब च्यानल मार्फत डिजिटल बजारमा सार्वजनिक गरिएको छ। गायक श्रीकान्त गाउन मात्रै नभएर शब्द/संगीत पनि धेरै जसो आफ्ना गितमा आफैले भर्नु हुन्छ उहाँकै थुप्रै गितहरु यो भन्दा अगाडी बजारमा आईसकेका छन।

मृत्युु रोजे मैले,जवानिको रस,हारेको जिन्दगी,केही गर्नुछ देशका लागि असल भक्तले,दिलको कारागार,यो दशैमा घर आउन पाईन आमा,बब्बालै मचाउ मैया उनका चर्चित गित हुन सधै सभ्य अनि सदाबहार गित गाउने अनि लेख्ने उहाँ अरुले जसरी छाडा अनि असभ्य गित गाएर चर्चा कमाउनु छैन भन्नू हुन्छ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *