अपडेट
लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार तुलसीपुर उद्योग बाणिज्य संघ को अध्यक्षमा बिनिल के.सी निर्वाचित आज बैशाख ३० गते आइतबार को राशिफल हेर्नुहोस

राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता

जेठ २ , दाङ ।

नेत्रविक्रम सी (विप्लव) नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी दाङले राजपुरका आगलागी पिडित जनताका घर टहरा बनाउन सुरु गरेको छ ।

आज बुधबारदेखि नेकपा दाङद्वारा सुरु गरिएको ३ दिनको श्रम शिविरमा २५ जना नेताकार्यकर्ताहरुको सहभागीता रहेको जनाइएको छ ।

श्रम शिविरमा सहभागी नेताकार्यकर्ताहरुलाई निर्देशन दिदै नेकपाका केन्द्रीय सदस्य एवम दाङ जिल्ला इन्चार्ज सविन सीले नेकपाको एउटा मात्रै उद्देश्य निस्वार्थ ढंगले जनताको सेवा गर्नु भएको बताए ।

उनले भने – ‘ जनतालाई जहाँ दुख , पीडा हुन्छा त्यहाँ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी पुग्नुपर्छ । जनताको सुख दुखको एकमात्र साथी नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी हो । हामिले राजनीति जनताको सेवा गर्नलाई गरेका हौं , जनतालाई सेवा गर्नु सिवाय अर्को उद्धेश्य हाम्रो हुनुहुँदैन।’

हामिले स्टनबाजि गरेका होइनौं , उनले थप भने ,‘ जनताको सेवा गर्नु हाम्रो कर्तव्य हो । यो कुनै स्टनबाजी गर्ने कुरा होईन । चुनावका बेला संसदवादीहरुले जनतालाई गुलिया सपना बाडेजस्तो पनि होईन । हामिले जति गर्न सक्छौं त्यतीमात्रै भनेका हौं । यहाँ श्रम शिविर चलाउने हामिले जिल्लामा निर्णय गरेका हौं । जनतालाई एउटा त्रीपालमुनि राख्न नसक्ने राज्यको के काम? राजपुरका जनता दुखमा हुँदा हाम्रो पार्टी टुलुटुलु हेरेर बस्ने कुरा भएन , हामीले सुरुमै नगद राहत हस्तान्तरण गरिसकेका थियौ र आज श्रम शिविर चलाएर जनताका घरटहरा बनाउन आएका हौं ।’

नेता सविनले आगलागी पीडितका जनताको निर्देशन अनुसार पार्टीका नेताकार्यकर्तालाई पुनर्निर्माणका विभिन्न कामकाजमा परिचालन गरिएको बताए ।

नेकपा दाङले दाङका प्रत्येक पालिकाबाट २/३ जना नेताकार्यकर्तालाई अनिवार्य श्रम शिविरमा परिचालन गर्ने जनाएको छ भने आजबाट सुरु भएको श्रम शिविरमा लमही , घोराही , तुलसीपुर र शान्तीनगरबाट गरि करिव २५ जना नेताकार्यकर्ताहरुको सहभागीता रहेको जनाइएको छ ।

नेकपा दाङले यसअघि नै राजपुर – ७ हाटवासका आगलागी पीडित जनतालाई नगद राहत २८ हजार पाँच सय रुपैँया हस्तान्तरण गरिसकेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *