अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण

जेठ २, तुलसीपुर

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १९ मा एकै आर्थिक बर्षमा ३ वटा शवदाह गृह निर्माण गरिएको छ । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १९ का वडाअध्यक्ष प्रेमनाथ योगीको पहलमा वडा बाट बजेट विनियोजन गरि शवदाह गृह निर्माण गरिएको हो ।

शवदाह गृह निर्माणको लागी आवश्यक ठाँउ पहिचान गरी श्रीचौर ढोडेनीको बिचमा रु.५,००,०००। , सक्राम खोलामा रु.५,००,०००। र झोलुङ्गे पुल र मानपुर बाँधको बिचमा रु.५,००,०००। गरी जम्मा रु.१५,००,०००। खर्च गरी ३ वटा शवदाह गृह निर्माण गरिएको हो ।
वडाबासी जनताको आवश्यकतालाइ मध्यनजर गर्दै जनताको माग बमोजिम शवदाह गृह निर्माण गरिएको वडा सदस्य राम बहादुर पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।

 

व्यवस्थित शवदाह गृह नहुँदा वडा बासी जनताहरुले मानिसको मृत्यू भएको त्यो दुखद समयमा पनि सास्ती भोग्नु परेको क्षणलाइ मनन गर्दै एकै आर्थिक बर्षमा ३ वटा शवदाह गृह निर्माण गर्नको लागी बजेट बिनियोजन गरिएको वडाअध्यक्ष प्रेमनाथ योगीले बताउनुभयो ।
व्यवस्थित शवदाह निर्माण भएपछि अब केहि सहज हुने त्यँहाका जनताहरुले बताउँछन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *