अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग

दाङ, १ जेठ ।

राप्ती बबई क्याम्पस तुलसीपुरका क्याम्पस प्रमुख गणेश पार्धेको कार्यकक्षमा विद्यार्थी हरुले तालाबन्दी गरेका छन् । लामो समय देखी राप्ती बबई क्याम्पसको सुरक्षाकर्मी (गार्ड) को रुपमा काम गर्दै आईरहेका खिम बहादुर डाँगीलाई राजनीतिक हस्तक्षपको कारण क्याम्पस प्रमुखले मनमानी ढंगले हटाउन लागेको भन्दै ताला लगाएको विद्यार्थीले बताएका हुन् ।

यस्तै विद्यार्थीहरुले विद्यार्थी संगै संस्थाको हितको निम्ति कुनै काम नगर्ने र बारम्बार मनमानी ढंगले हरेक क्रियाकलाप गरिरहेको , विद्यार्थी संगठन सँग भएका सहमति व्यवास्था गर्दै अगाडी बढिरहेको हुँदा आफू हरुले ताला लगाउन बाध्य भएको बताए ।

यस्तै उनीहरुको हरेक निर्णय एउटा गर्ने र कार्यन्वयन अर्को गर्दै आइरहेको पनि बताए । १८ औं साधारण सभाको दिन विद्यार्थीको प्रतिनिधित्व गर्दै कोमल बहादुर वली (के.बि.) ले उठाएका बिषयहरु पनि छलफल गर्ने भनिएको तर अहिले सम्म कुनै बैठक नबोलाउनु विद्यार्थी हित बिपरित क्याम्पस प्रशासन चलिरहेको बताए ।

यस्तै विद्यार्थी प्रमोद भण्डारीले तत्काल सुरक्षाकर्मी (गार्ड) हटाउने निर्णय फिर्ता लिन र विद्यार्थीहरुले उठाएका हरेक बिषयमा छलफल नगरी व्यवास्था गरे आफुहरुले थप संर्घषका कार्यक्रम गर्ने पनि बताएका छन् ।

यता क्यामस प्रमुख गणेश पार्धे सँग बुझ्दा गार्डले राम्रो सँग काम नगरेको कारण देखाउँदै सेक्युरिटिज कम्पनीलाइ गार्ड परिवर्तन गर्न खबर गरेको बताउँछन ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *