अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

तुलसीपुर उवासंघकाे निर्वाचनमा एकैपटक २९ जनाले मतदान गर्न पाउने

तुलसीपुर, २८ बैशाख

तुलसीपुर उद्योग वाणिज्य संघको निर्वाचनको सम्पूणर् तयारी पुरा भएको छ । बैशाख २९ गते (भोली शनिबार) विहान ८ बजेदेखि मतदान सुरु हुने निर्वाचन समितिका संयोजक प्रविण लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।

 

मतदानका लागि तुलसीपुर उद्योग वाणिज्य संघको कार्यालयको दोस्रो तलामा २२ वटा बुथ तयार गरिएको संयोजक लम्सालले बताउनुभयो । यस्तै शारिरिक रुपमा अशक्तहरुको लागि कार्यालयको तल्लो तलामा ७ वटा बुथ सहित २९ वटा बुथ तयार भएको उहाँको भनाई छ ।

 

निर्वाचनमा मतदानका लागि एकै पटक २९ जना मतदाताले सहभागिता जनाउन सकिने व्यवस्था मिलाइएको छ भने आवश्यकताका आधारमा केही बुथको संख्या थप गर्न समेत सकिने निर्वाचन समितिले जनाएको छ । अहिले मतदाताहरुलाई फोटो सहितको परिचयपत्र वितरणको काम भइरहेको छ ।

 

तुलसीपुर उद्योग वाणिज्य संघमा कुल ३ हजार ४ सय ७७ जना मतदाता रहेका छन् । त्यस मध्ये करिब २० जनाको परिचयपत्रमा फोटो उपलब्ध नभएको निर्वाचन समितिका संयोजक लम्सालले बताउनुभयो ।

 

फोटो सहितको मतदाता परिचयपत्र नभएको खण्डमा सवारी चालक अनुमति पत्र तथा नागरिकताको आधारमा मतदान गर्न पाउने व्यवस्था गरिएको छ । विहान ८ बजेदेखि सुरु भएको मतदान वेलुका ५ वजेसम्म गर्न सकिने छ ।

 

निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेसका विनिल केसीको नेतृत्वमा एउटा प्यानल र कांग्रसकै ललित जंग शाहको नेतृत्वमा ७ दलिय समर्थनमा अर्को प्यानल चुनावी मैदानमा रहेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *