अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

गजल: कर्णालीमा झिकै भैगयो

तिलक रावत

कर्णालीमा झिकै भैगयो

 

नेताले पन यसरी आस देखायाको, झिकै भैगयो

सपना मत्तै देखाइ भोट खायाको, झिकै भैगयो

 

सुखी कर्णाली सम्बृद्द कर्णाली बनाउन्या हो भन्दाहन

कर्णाली ले ओखतीमुलो नपायाको, झिकै भैगयो

 

नुन ल्यायाको खच्चड महिना पुग्या पन आउन्या नाइ

हेलिकप्टर ल्याइ यार्सा लियाको, झिकै भैगौयो

 

शिक्षा नाइ, स्वास्थ्या नाइ, रोजगारीको क्या कुरा अर्नु

हामी कन पशु समान दुख दियाको, झिकै भैगयो

 

नियम भन्दाहन, कानुन भन्दाहन शासन गर्यायाका छन

यसरी पन दुख दियाको, झिकै भैगयो

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *