अपडेट
लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार तुलसीपुर उद्योग बाणिज्य संघ को अध्यक्षमा बिनिल के.सी निर्वाचित आज बैशाख ३० गते आइतबार को राशिफल हेर्नुहोस

पारिवारिक निजी वन संघ दाङ शाखाको अध्यक्षमा धन बहादुर केसी निर्वाचित

बैशाख १६ , दाङ ।
पारिवारिक निजी वन संघ दाङ शाखाको दोस्रो अधिवेशन सम्पन्न भएको छ ।  जसको अध्यक्षमा धन बहादुर  केसी निर्वाचित भएका छन । आज भएको अधिवेशनबाट १४ जना कार्य समिती गठन भएको हो । जसको उपाध्यक्षमा राधिका न्यौपाने निर्वाचित हुनुभएको छ । सचीवमा रुप बहादुर खत्री, सहसचिवमा देवी पोख्रेल, कोषाध्यक्षमा बसन्ता सापकोटा निर्वाचित हुनु भएको छ । संघका सदस्यहरुमा कमल पोख्रेल , मंगल वि.क , धनसिंह पुन ,  मीन बहादुर के.सी , दीपक के.सी , अन्जु रेग्मी , प्रेणा परियार , भगवती पुन , पबित्रा लामिछाने , बाल कुमारी भण्डारी निर्वाचित भएका छन । निर्वाचित सदस्यहरुलाई सपथ ग्रहण गराइएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *