अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

दाङकाे छिल्लीकाेट मन्दिरबाट मुर्ति र घण्टी चाेरी गर्ने ३ जना माता पक्राउ

बैशाख, १०, दाङ 

मन्दिर परिसरकाे मुर्ति र घण्टी चाेरी गर्ने तीन जना महिला पक्राउ परेका छन।

दाङको पर्यटकीय स्थल तुलसीपुर उपमहानगरपालिका -१९ छिल्लीकाेटमा रहेको कालिका–मालिका मन्दिरबाट आइतबार दिउँसो मूर्ती र घण्टी माताको भेषमा गएर मुर्ती चोरी गर्ने तीन महिलालाई पक्राउ गरिएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ।

आईतबार दिउसो करिब ३ बजेतिर माता भेषमा प्रवेश गरि मन्दिर परिसरमा रहेका ५ थान घण्टी र ३ थान मुर्ती चोरी गर्ने तुलसीपुर उपमहानगरपालिका -१७ बनकट्टी बस्ने तिला वली, साेहि ठाउँकि सुन्तली बस्नेत र छपन्या चौधरीलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरीक्षक जनक बहादुर मल्लले बताए।

पक्राउ परेपछि आफुहरु माता रहेको र भगवानले घण्टी माग गरेपछि मूर्ती र घण्टी ल्याएको बयान दिएका छन। अहिले उनीहरुलाई ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरमा राखिएको छ भने सार्वजनिक सम्पति चोरी विरुद्ध मुद्दा चलाउने तयारी भएको डिएसपी मल्लले बताए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *