अपडेट
लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार तुलसीपुर उद्योग बाणिज्य संघ को अध्यक्षमा बिनिल के.सी निर्वाचित आज बैशाख ३० गते आइतबार को राशिफल हेर्नुहोस

व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड

बैशाख, ०३, तुलसीपुर

तुलसीपुर उद्योग वाणिज्य सङ्घका अध्यक्ष रामप्रसाद चालिसेले सम्पूर्ण व्यापारिक संस्थाहरू एक हुने बेला आएको बताउनुभयो। पछिल्लो समय व्यवसाय धराशय हुँदै गएको अवस्थामा सबैजना एकजुट भएमा मात्र सफल भएमा मात्र माथी उस्किन सकिने उहाँक  भनाई छ ।

व्यवसाय सम्बर्द्धन केन्द्र तुल्सीपुरका संयोजक तथा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका का आर्थिक बिकास समिति संयोजक माधब ओलिले निजी क्षेत्रको लगानीले मात्रै विकास सम्भव भएकाले निजी क्षेत्रमा लगानी बढाउनुपर्ने बताउनुभयो। नयाँ व्यवसाय गर्न चाहने युवाहरूलाई यस सेन्टरले सम्पुर्ण सहयोग गर्ने उहाले बताउनुभयो ।

तुलसीपुर मेट्रो कलेजका प्रमुख बसन्त आचार्यले विद्यार्थीलाई उत्पादनसंग जोड्ने किसिमको शिक्षा कलेजले दिने गरेको बताउनुभयो । उहाँले अहिले बजारमा माटो सुहाउँदो जनशक्ति उत्पादनमा कलेजले जोड दिएको बताउनुभयो ।

कुनैपनि ब्यबसाय गर्न चाहाने वा ब्यबसाय संचालन गरिरहेका उद्यमी हरुले ब्यबसायमा नबिनतम चुनौती ,आफुले बिस्तृत विवरण वा गर्न चाहेको ब्यबसायका साथै आफुलाइ परेको समस्याको बिषयमा जानकारी गराउन सकिने छ । सरोकारवालाहरु सङ्ग समन्वय गरि सामाधानको लागी पहल गरि सहयोग गर्ने केन्द्रको उदेश्य रहेको छ ।

साथै कार्यक्रममा नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघले प्रकाशन गरेको क्यालेन्डर पनि बिमोचन गरिएको थियो ।

नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघका कोषाध्यक्ष ओम वलि को स्वागत मन्तव्य बाट सुरुभएको कार्यक्रमको सहजीकरण ब्यबसाय सम्बर्द्धन केन्द्रका सदस्य सचिब लालबहादुर के सी ले गर्नुभएको थियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *