अपडेट
लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार तुलसीपुर उद्योग बाणिज्य संघ को अध्यक्षमा बिनिल के.सी निर्वाचित आज बैशाख ३० गते आइतबार को राशिफल हेर्नुहोस

पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश

तुलसीपुर, २ वैशाख ।
पश्चिम दाङ जोड्ने गहतेखोला–बाघमारे–हापुरे सडक बहुबर्षियमा समावेश भएको छ । तत्कालिन अर्थमन्त्री धनबहादुर मास्कीले लुम्बिनी प्रदेश अर्थमन्त्रालयबाट बजेट बिनियोजन गरि बहुबर्षियमा हालेका थिए । सोही सडक २६ करोड ६५ लाख ११ हजार लागतमा सडक स्तरोन्नती हुनेछ । हाल सोही सडकमा मास्कीले ४ करोड बजेट बिनियोजन गरेका छन् । जसको ठेक्का प्रक्रिया पनि अघि बढेको छ । बहुबर्षियमा गएसंगै अब काम अघि बढ्नेछ । तीन बर्षमा सोही सडक स्तरोन्नतीलाई पूरा गर्ने योजना छ । जसमा आगामी दुई बर्षमा प्रत्येक बर्ष ११ करोड ३२ लाख ५५ हजार बजेट सुनिश्चित भएको छ ।

अहिले सोही सडक स्तरोन्ती नहुँदा आवतजावतमा समस्या हुने गरेको छ । चुनाबको समयमा माथिल्लो सडक स्तरोन्नतीकालागि माग भएकाले सोही अनुसार पहिलो प्राथमिकतामा पारेर बजेट बिनियोजन गरेको प्रदेशसभा सदस्य तथा पूर्वमन्त्री मास्कीले बताए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *