अपडेट
लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार तुलसीपुर उद्योग बाणिज्य संघ को अध्यक्षमा बिनिल के.सी निर्वाचित आज बैशाख ३० गते आइतबार को राशिफल हेर्नुहोस

प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु 

सुरज पुन मगर, प्यूठान

प्यूठान सदरमुकाम खलंगाको शिर मल्लरानीको पर्यटन प्रवर्द्धन लागि भन्दै शुक्रवारबाट खाना महोत्सव सुरु भएको छ । प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघ मल्लरानी बजार ईलाकाको आयोजनामा मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु भएको हो ।

तीन दिनसम्म चल्ने महोत्सवले यहाँको नेवारी,मगर गरुङ संस्कृति, परम्परा, सँगै सुनसान खलंगालाई गुल्जार बनाउन पहल गर्ने आयोजक प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघ मल्लरानी बजार ईलाका अध्यक्ष वासुप्रसाद श्रेष्ठले बताए ।

‘महोत्सवमा स्थानीय परिकारहरुको स्वाद लिन सकिन्छ,’ उनले बताए । प्यूठान र सुनसान बनेको जिल्ला सदरमुकामलाई गुल्जार बनाउन खाना महोत्सव सुरु गरिएको हो ।

नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य प्युठान जिल्ला इन्चार्ज तथा प्रतिनिधिसभा सदस्य सूर्य थापाले फुड फेस्टिबलको उद्घाटन गरे । उद्घाटन कार्यक्रममा विभिन्न स्थानीय झाँकी, र्याली प्रदर्शन गरिएको थियो । महोत्सव स्थल हेर्दा निकै आकर्षक र दुलही जस्तै सिँगारिएको छ । मेलाको अवलोकन गर्न स्थानीयको बाक्लो उपस्तिथि रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *