अपडेट
लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार तुलसीपुर उद्योग बाणिज्य संघ को अध्यक्षमा बिनिल के.सी निर्वाचित आज बैशाख ३० गते आइतबार को राशिफल हेर्नुहोस

अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी

दाङ, चैत्र २८

दाङ तुलसीपुर स्थित ज्ञानज्योती एजुकेशन फाउन्डेसन द्धारा सन्चालित ज्ञानज्योती माध्यमिक बिद्यालय तुलसीपुरले कक्षा १२ का बिद्यार्थीहरुलाइ एक कार्यक्रमका बिच बिदाइ गरेकोे छ । कक्षा ११ का बिद्यार्थी ले आयोजना गरेको बिदाई कार्यक्रममा लोकप्रिय गायिका अस्मिता अधिकारीले आफ्नो प्रस्तुती सहित बिद्यार्थीहरुलाई नचाएकी हुन । आज चैत्र २८ गते ज्ञानज्योती माध्यमिक बिद्यालयको आफ्नै प्राङ्गण मा कार्यक्रम गरी कक्षा १२ का बिद्यार्थीलाई बिदाई गरिएको हो ।

बैशाख १५ गते देखि सन्चालन हुन लागेको कक्षा १२ को परिक्षामा सहभागी हुन लागेको बिद्यार्थीहरुलाई सफल भविष्यको कामना सहित उत्कृष्ट नतिजा प्राप्ती को लागी शुभकामना प्रदान गरिएको हो । ज्ञानज्योती एजुकेशन फाउन्डेसन द्धारा सन्चालित ज्ञानज्योती माध्यमिक बिद्यालय तुलसीपुरले बिद्यार्थीहरुलाइ स्वागत तथा बिदाइ जस्ता विभिन्न कार्यक्रममा राष्ट्रिय स्तरका ख्याती प्राप्त कलाकारहरुलाइ बोलाएर प्रत्यक्ष रुपमा बिद्यार्थी हरुलाइ मनोरन्जन दिने काम गरिरहेको हुन्छ । यसले संघर्ष पछि सफलता प्राप्त गरेका कलाकारहरुलाइ बिद्यार्थी सामु ल्याउँदा सकारात्मक सोँचाइ तथा बिद्यार्थीहरु संघर्ष गर्न पाइला अगाडि बढाउन पछि नहट्ने जस्ता कुरामा वृद्धि हुने बुझाइ बिद्यार्थीमा फाउन्डेसनका सि.इ.ओ सुरेन्द्र जि.सी ले बताएका छन ।

पछिल्लो समय शैक्षिक क्षेत्रमा प्रतिस्पर्धा भैरहेको समयमा व्यावहारिक शिक्षा प्रदान गर्ने बिद्यालय तथा शैक्षिक नतिजा कै कुरा गर्ने हो भने पनि अग्रस्थानमा ज्ञानज्योती को नाम अगाडि नै आउने गरेको पाइन्छ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *