अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

बाबु गुमाएका छोरालाई मासिक सहयोग गर्दै मेनका मल्ल

सुर्खेत । अछाम पञ्देवदल विनायक नगरपालिका वर्ल्ड भिजन इन्टरनेसनल नेपालमा कार्यरत कर्मचारी मेनका मल्ल सिंहले आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा एक बुबा गुमाएका बालकलाई मासिक एक हजार रुपैया बचत गरिदिने भएकी छन् । सिंहले जन्मदिनको अवसरमा बालकलाई १८ वर्ष उमेरसम्म मासिक एक हजारका दरले सहयोग गर्ने घोषणा गरेकी हुन् ।

मेनकाले पञ्चदेवल बिनायक नगरपालिका वडा नं. ६ तोली गाउँका जोखिममा रहेका स्व.बिर्ख विकको दुई वर्षको छोरा नरेश विकलाई आफ्नो व्यक्तिगततर्फ मासिक एक हजारका दर बाल बचत रहने गरी १८ वर्ष उमेरसम्म बचत तथा आफ्नो सन्तानको माया सरह व्यवहार रहने प्रतिबद्धतासहित सहयोग गर्नुभएको वडाध्यक्ष कमल रावलले जानकारी दिए ।

मेनकाको उक्त कार्यका लागि वडा कार्यालय सम्मान गरेको वडा कार्यालयले जनाएको छ । बझाङ जिल्ला जयपृथ्वी नगरपालिका वडा नं. १० निवासी मल्लले सामाजिक अभियान्ता मेनकाले विगतमा रोल्पामा रहेका तीन जना बालिकाहरुलाई छोरीको रुपमा स्वीकार गरिसकेकी छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *