अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

राष्ट्रिय संगितकर्मि संघ दाङ जिल्ला समिति पुनर्गठन: अध्यक्षमा कँडेल

सिएनटीप्रेस समाचारदाता, चैत १७‌, तुलसीपुर

राष्ट्रिय सङ्गीत कर्मी संघ दाङको जिल्ला समिति पुर्नगठन तथा सांस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ५ पातुखोलामा “हाम्रो कला र संस्कृति गौरवपूर्ण शान, कलाकर्मीको उत्थानका लागि हाम्रो अभियान” भन्ने नाराका साथ पुनर्गठन तथा सांस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

कार्यक्रममा राष्ट्रिय सङ्गीत कर्मी संघ लुम्बिनी प्रदेश उपाध्यक्ष गायिका उषा दसौति प्रमुख अतिथिको रुपमा हुनुहुन्थ्यो । कार्यक्रमको सम्बोधन गर्दै राष्ट्रिय सङ्गीत कर्मी संघ लुम्बिनी प्रदेश उपाध्यक्ष उषा दसौतीले नयाँ जिल्ला समितिका पदाधिकारीलाई बधाई दिदै सङ्गीत, कलाको संरक्षण गर्नुपर्नेमा‌ जोड दिएकि थिइन ।

राष्ट्रिय संगितकर्मि संघ दाङ जिल्लाका निवर्तमान उपाध्यक्ष श्रिधर कँडेल को स्वागत मन्तव्य बाट सुरु भएको कार्यक्रममा जिल्ला सदस्य रमेश जैशी लगायतले बोल्नुभएको थियो ।

उक्त कार्यक्रममा लोकप्रिय गायक टंक खड्काको पनि उपस्थिती रहेको थियो । उनले भर्खरै रिलिज भएको “किनिदिउला तिमिलाई सुनैको यारलिङ् ” भन्ने गित गाएर कार्यक्रममा बेजोड प्रस्तुती दिएका थिए । कार्यक्रममा गायक टंक खड्का लगायत अन्य स्थानिय कलाकारहरुको प्रस्तुती रहको थियो ।

साथै संगीतकर्मी संघ दाङमा पहिले आबद्ध अध्यक्ष दीपक ओली उपाध्यक्ष उषा दसौती र प्रवक्ता रमेश ओली लुम्बिनी प्रदेशमा मनोनित भएको र सहसचिव ईश्वर बिसि व्यक्तिगत कामले राष्ट्र बाहिर रहने भएकाले संगीतकर्मी सङ्घ दाङले विदाई तथा सम्मान गर्दै नयाँ कार्यसमिति पुनर्गठन गरेको हो । आजको कार्यक्रम बाट नयाँ कार्यसमिति गठन गरिएको छ जसको अध्यक्षमा श्रीधर कंडेल, वरिष्ठ उपाध्यक्षमा एचआर मगर, उपाध्यक्षमा कमल खड्का, वीरबहादुर बिक, र दिपक बर्मा, सचिवमा भीम बहादुर वली, सह-सचिवमा केशरबहादुर सुनार, कोषाध्यक्षमा टंक खड्का, सह-कोषाध्यक्षमा रमेश जैसी, प्रवक्तामा के वि वली, सल्लाहकारमा लालमती भण्डारी मनोनित भएका छन् भने प्रेस सह-संयोजकमा रवि कराला मनोनित भएका छन । राष्ट्रिय संगीतकर्मी संघ दाङ जिल्लाको सदस्यमा पनि केही आबद्ध भएको छन । सदस्यहरूमा सन्ध्या खड्का, धनबहादुर ओली, अमृता गिरी, नन्दिका स्वर्णकार चयन भएका हुन । संघका जिल्ला शाखाका निवर्तमान अध्यक्ष दिपक वली को सभाध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको सहजीकरण सचिव भीम बहादुर वली ओलीले गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *