अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

मिडिया हाउस टिकाउन पालिका सकारात्मक छ : मेयर खड्का

बिशाल बिश्वकर्मा, तुलसीपुर, चैत्र १०

साझा टाइम्स डट कमको चौथो बार्षिकोत्सवको अवसरमा आयोजित कार्यक्रमको सम्बोधन गर्दै तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाको नगर प्रमुख मेयर टिकाराम खड्काले तुलसीपुर उपमहानगरपालिका भित्र सन्चालित सम्पूर्ण मिडिया हाउसलाई टिकाउनका लागि उपमहानगरपालिकाले लोक कल्याणकारी विज्ञापन पालिका द्वारा दिइरहेको बताएका हुन। पछिल्लो समयमा केही पत्रकारहरुले मुलधारको मिडियामा भन्दा समाजिक सञ्जालमा भ्रामक समाचारहरू फैलाएर नकारात्मक प्रभाव परेकाले पत्रकारिता क्षेत्रलाई थप बिश्वसनियता बनाउनु पर्नेमा जोड दिन उनले बताएका हुन ।

स्थानिय सरकारले स्थानिय स्तरमा सन्चालित मिडिया हाउस तथा सन्चारगृहको अभिभावकत्व निर्वाह गरिरहेको हुँदा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका सन्चारगृह तथा मिडिया हाउस प्रति सदैव सकारात्मक रहेको मेयर खड्काको भनाइ थियो ।


पछिल्लो समय आफुलाइ पत्रकार भन्दै क्यामेरा तेर्साउने र पैसाको बार्गेनिङ गर्ने प्रबृद्धि बढेको भन्दै त्यस्तो पत्रकारिताको खुल्ला आलोचना पनि गरेका थिए सन्चारगृह तथा मिडिया हाउसले सदैव सरकारको प्रतिपक्षको भुमिका निर्वाह गर्ने हुँदा समाचार लेख्दा निष्पक्ष तरिकाले समाचार लेखिदिनुहन आग्रह समेत गरेका हुन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *