अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

पार्टी सदस्य फेल भए कोचिङ पढाउने : नगर इन्चार्ज रावत

 दाङ, ५ चैत

नेकपा एमालेले पाटी सदस्यलाई परिक्षा गराएको छ । पाटी सदस्यलाई परिक्षा गराउने अभियान अन्तर्गत तुलसीपुरमा पनि परिक्षा संचालन गरिएको एमाले दाङ सचिवालय सदस्य तथा तुलसीपुर नगर इन्चार्ज मान बहादुर रावतले जानकारी दिएका छन।

तुलसीपुर उपहानगरपालिकाको १९ वटै वडा भित्रका पार्टी सदस्यहरुको परिक्षा सम्पन्न भएको बताएका हुन। सोमबार (आज) दिउँसो १२ बजेदेखि परिक्षा सञ्चालन भएको हो ।

 

परिक्षामा उत्साहजक सहभागिता रहेको इन्चार्ज रावतले बताएका छन । एमालेले आफ्ना कार्यकर्ताहरुलाई समय समयमा प्रशिक्षण दिदै आएको उनको भनाई छ ।

एमाले लुम्बिनी प्रदेशको निर्देशनमा लुम्बिनी प्रदेशका सबै वडा भित्र सोमबार परिक्षा भएको हो । परिक्षा भएको कापी वडा कमिटिले प्रदेशमा पठाउने उनले बताएका छन । प्रदेशबाट नै कापी जाँच गरेपछि परिक्षाको नतिजा आउने छ ।

 

‘यदि परिक्षामा फेल भएमा पाटीले कोचिङ कक्षा सञ्चालन गर्नेछ ।’ रावतले -‘परिक्षामा फेल हुने पार्टी सदस्यलाई प्रशिक्षण दिएर परिक्षामा पास बनाउनेछौँ ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *