अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

पार्टी सदस्य फेल भए कोचिङ पढाउने : नगर इन्चार्ज रावत

 दाङ, ५ चैत

नेकपा एमालेले पाटी सदस्यलाई परिक्षा गराएको छ । पाटी सदस्यलाई परिक्षा गराउने अभियान अन्तर्गत तुलसीपुरमा पनि परिक्षा संचालन गरिएको एमाले दाङ सचिवालय सदस्य तथा तुलसीपुर नगर इन्चार्ज मान बहादुर रावतले जानकारी दिएका छन।

तुलसीपुर उपहानगरपालिकाको १९ वटै वडा भित्रका पार्टी सदस्यहरुको परिक्षा सम्पन्न भएको बताएका हुन। सोमबार (आज) दिउँसो १२ बजेदेखि परिक्षा सञ्चालन भएको हो ।

 

परिक्षामा उत्साहजक सहभागिता रहेको इन्चार्ज रावतले बताएका छन । एमालेले आफ्ना कार्यकर्ताहरुलाई समय समयमा प्रशिक्षण दिदै आएको उनको भनाई छ ।

एमाले लुम्बिनी प्रदेशको निर्देशनमा लुम्बिनी प्रदेशका सबै वडा भित्र सोमबार परिक्षा भएको हो । परिक्षा भएको कापी वडा कमिटिले प्रदेशमा पठाउने उनले बताएका छन । प्रदेशबाट नै कापी जाँच गरेपछि परिक्षाको नतिजा आउने छ ।

 

‘यदि परिक्षामा फेल भएमा पाटीले कोचिङ कक्षा सञ्चालन गर्नेछ ।’ रावतले -‘परिक्षामा फेल हुने पार्टी सदस्यलाई प्रशिक्षण दिएर परिक्षामा पास बनाउनेछौँ ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *