अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

पीएनजीसँग भारी अन्तरले पराजित हुँदै नेपालले गुमायो टी–२० शृंखलाको उपाधि

फागुन ३०, २०८०

नेपालले हङकङमा मंगलवार भएको त्रिदेशीय टी–२० क्रिकेट शृंखलाको उपाधि गुमाएको छ ।

मंगलवार भएको फाइनलमा पपुवा न्युगिनी (पीएनजी)सँग ८६ रनको भारी अन्तरले पराजित हुँदै नेपालले उपाधि गुमाएको हो

पीएनजीले दिएको १७२ रनको लक्ष्य पछ्याएको नेपालले निकै खराब ब्याटिङ गर्यो । नेपालले पहिलो ओभरको तेस्रो बलमा पहिलो विकेट गुमाएको थियो । त्यसपछि त्यो क्रम लगातार रह्यो । नेपाल १६.३ बलमा अलआउट हुँदै ८५ रनमा सीमित भयो । नेपालका लागि सन्दीप जोराले सर्वाधिक १७ रन बनाए । आरिफ शेखले १५ र कप्तान रोहित पौडेलले १२ रन बनाउनबाहेक अन्य ब्याटरले दोहोरो अंकको रन बनाउन सकेनन् । लोकेश बल र गुल्सन झाले ६–६, कुशल भुर्तेलले ५, विनोद भण्डारी ४ रन जोडेर आउट भए ।

यस्तै करण केसी ३, विवेक यादव १ रनमा आउट भए । यसैगरी प्रतिश जीसी र आकाश चन्दले कुनै रन जोड्न सकेनन् । आकाश अविजित रहे । यसअघि टस हारेर ब्याटिङको निम्तो पाएको पीएनजीले निर्धारित २० ओभरमा ८ विकेट गुमाएर १७१ रन बनाएको थियो । नेपालका कुशल भुर्तेल र आकाश चन्दले तीन/तीन, करण केसी र गुल्शन झाले एक/एक विकेट लिए । पीएनजीले मंगलवार भएको दोस्रो खेलमा घरेलु टीम हङकङलाई १० विकेटको हराउँदै फाइनल यात्रा तय गरेको थियो । नेपालले भने मंगलवार नै पीएनजीमाथि ८५ रनको जीत निकाल्दै फाइनल पक्का गरेको हो । लिग चरणको खेल सकिँदा नेपालले ३ अंक र पीएनजीले २ अंक जोड्दा हङकङले १ अंक जोडेका थिए । अब हङकङले तेस्रो स्थानका लागि हङकङ ‘ए’ सँग खेल्नेछ । नेपाल र हङकङबीचको श्रृंखलाको पहिलो खेल भने वर्षाका कारण रद्द हुँदा दुवै टोलीले अंक बाँडेका थिए ।

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *