अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

स्वर्गीय लोकबहादुर के .सी को नाममा जग्गा सहयोग

बिशाल बिश्वकर्मा,फागुन २०, तुलसीपुर दाङ   

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ५ स्थित सयपत्री दोहोरी घरको‌ कार्यलयमा सयपत्री दोहोरी घरका अध्यक्ष दिपक वलीको अध्यक्षतामा बसेको कार्यक्रममा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ४ बस्ने कविराज खत्री र खुमराज खत्रीले स्वर्गिय लोक बहादुर के.सी को लागि सयपत्री दोहोरी घरको नाममा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ६ स्थित गाईडरमा रहेको पाँच धुर जग्गा सहयोग हस्तान्तरण गरेका हुन ।

 

कार्यक्रमको सम्बोधन गर्दै सयपत्री दोहोरी घरका अध्यक्ष दिपक वलीले जग्गा सहयोग गर्ने प्रति धन्यवाद प्रकट गर्दै उनले तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ३‌ राम्री बस्ने स्वर्गिय लोक बहादुर के .सी क्यानसरको उपचार गर्दागर्दै दु:खद निधन भएको थियो र उनको उपचारका क्रममा रुपैयाँ सम्पत्ति सबै सकिएको हुदा सयपत्री दोहोरी घरको‌ सहयोग द्वारा स्वर्गिय लोक बहादुर के.सी को परिवारलाई घर बनाइदिने प्रतिबद्धता दिएको थिए र त्यो प्रतिबद्धता अनुसार आज जग्गा उपलव्ध गराई अब केहि समयमै घर निर्माणका लगि अघि बढ्न लागेको वलिले बताएका‌ छन ।

जग्गा सहयोग गर्ने कविराज खत्री र खुमराज खत्रीलाई अध्यक्ष वलिले उनिहरुको सहयोगका लागि सम्मान सहित सम्मान पत्र सम्मान गरेका हुन ।

 

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिका‌ रुपमा समाजसेवी तथा व्यापारि राजेश वलि रहेका थिए । बिशिष्ट अतिथिका‌ रुपममा खुमराज खत्री, कविराज खत्री र‌ अतिथिका रुपमा चित्र बहादुर वलि, राष्ट्रिय सङ्गीत कर्मी दाङ जिल्ला सदस्य हर्क बहादुर बि.क को उपस्थिती रहेको थियो ।

 

चित्र बहादुर वलिको शुभकामना मन्तब्य बाट सुरु‌ भएको‌ कार्यक्रम सयपत्री दोहोरी घरका अध्यक्ष दिपक वलीले समापन गरेका थिए । कार्यक्रमको सहजिकरण भिम वलि (एसबि) ले गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *