अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव

फागुन १५ , तुलसीपुर

दाङ तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ६ स्थित शिखा इङ्लिस स्कुलले आफ्नो २७ औँ वार्षिकोत्सव कार्यक्रम भव्यताका साथ मनाएको छ ।

वि.सं २०५३ साल मा स्थापना भएको यस विद्यालयले आफ्नो २७ औँ वार्षिकोत्सव कार्यक्रम विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाएको छ ।

 

कार्यक्रममा बोल्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी , एनप्याब्सन का उपाध्यक्ष सुवोध डाँगी ले शिक्षित समाज निर्माण र दक्ष जनशक्ति उत्पादनमा बिद्यालय को भुमिका अपरिहार्य रहेको बताउनुभएको हो ।

यस्तै विशिष्ट अतिथि हाम्रो पँहुच बिद्यालयका प्रधानाध्यापक डि.आर भण्डारी ले आधुनिक समयमा‌ बिद्यार्थी हरु मोबाइल मा धेरै झुण्डिरहने कुराले पढाइमा ध्यान केन्द्रित गर्न नसकेकोमा अभिभावक ले धेरै ध्यान दिनुपर्ने कुरालाइ जोड दिनुभएको थियो ।

बिद्यालयले बार्षिकोत्सव अवसरमा विभिन्न खेलकुद प्रतियोगीता को आयोजना गरेको थियो उक्त प्रतियोगितामा स्थान हासिल गर्न सफल बिद्यार्थीहरुलाई मेडल, प्रमाण पत्र ले सम्मान गरेको हो ।

 

कार्यक्रममा विद्यार्थीहरुले आफ्नो कला प्रस्तुत गरेका थिए ।

विद्यालय का प्रिन्सिपल सुमन के.सी को सभापतित्वमा सम्पन्न कार्यक्रमको‌ सहजिकरण बिद्यालयका शिक्षकहरु द्वय जित बहादुर बस्नेत र मुना रिजाल ले गर्नु भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *