अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

बिशाल बिश्वकर्मा, फागुन १४

अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औँ साधारण सभा सम्पन्न भएको छ ।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ५ अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाले आज सोमबार आफ्नो ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न गरेको हो ।

११ औं साधारण सभा अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाका अध्यक्ष दिपक वलीको अध्यक्षतामा बसेको साधारण सभामा प्रमुख अतिथि तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ५ गाउँ वेसी कृषि सहकारी संस्थाका अध्यक्ष कलिभान रोका रहेको थिए ।

कार्यक्रममा सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष कालिभन रोकाले कृषि सहकारी संस्थाले साना किसानहरुको पुजीलाई संकलन गरि उनीहरुको जिवनस्तर सुधार गर्नमा महत्वपुर्ण भूमिका खेलिरहेको भन्दै प्रशंसा गरे । उनले बास्तवमा किसानहरु साना नभई सबैभन्दा ठुला भएको बताएका छन । उनले किसान र मजदुरहरुको मेहनत र परिश्रमले नै राज्यका सबै तहहरु संचालन भैरहेको बताएका‌‌ छन ।

बिशिष्ट अतिथिका रुपमा धनबहादुर वलि, नवराज वलि र अतिथिका रुपमा भिम बहादुर वलि, भवानी के.सी को उपस्थिती रहेको थियो ।

उक्त कार्यक्रममा अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाका सचिव उमलाल वलिले बार्षिक प्रगती प्रतिबेदन र अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाका कोषाअध्यक्ष सैलेन्द्र कुमार वलिले आथिर्क प्रगति प्रतिवेदन प्रस्तुत‌ गरेको थिए ।

अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाका अध्यक्ष दिपक वलीले कार्यक्रम समापन गरेको कार्यक्रममा अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाका सदस्य मिना वलिले कार्यक्रम सहजिकरण गरेकी थिइन ।

अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाले नयाँ सन्चालक समिति गठन गरेको हो । नयाँ सन्चालक समितिको पदाधिकारी निम्न अनुसारका छन :-

अध्यक्ष: दिपक वली

उपाध्यक्ष: मिना वलि

कोषाध्यक्ष: खिमला वलि

सचिव: भद्र बहादुर खत्री

सदस्य: रमेश जैसी

सदस्य: कुमारी बि.क

सदस्य: बैशाखी बोहरा

लेखा समितिमा :

संयोजक: सिता डि.सी

सदस्य: धन बहादुर वलि

सदस्य : राम कुमार वलि

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *