अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने

दाङ, १४ फागुन ।

घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि ‘टाइम कार्ड’ लागु भएको छ । सवारी दुर्घटना न्यूनिकरण गर्नका लागि ‘टाइम कार्ड’ लागु गरिएको हो । टाइम कार्ड लागु भएसंगै घोराही-तुलसीपुरको दुरी ७० मिनेटमा पार गर्नुपर्ने भएको छ ।

 

घोराहीको बसपार्कदेखि तुलसीपुर बसपार्कको दूरी, घोराहीको तुलसीपुर चोक र तुलसीपुरको घोराही चोकमा बस रोकिने समयसमेत गरेर ७० मिनेट राखिएको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय दाङका प्रमुख किरण प्रकाश मल्लले जानकारी दिनुभयो ।

 

आजदेखि लागु भएको टाइमकार्ड अनुसार घोराही- तुलसीपुर सडकखण्डको दुई चरणमा गरेर ७० मिनेट निर्धारण गरिएको छ । जसमा घोराही तुलसीपुर सडकखण्डको घोराही-नारायणपुर ३० मिनेट र नारायणपुर-तुलसीपुर ४० मिनेट समय निर्धारण भएको छ ।

प्रतिकिलोमिटर औसत तीन मिनेट समय निर्धारण गरेर टाइमकार्ड लागु गरिएको प्रमुख मल्लले बताउनुभयो । ट्राफिक प्रहरीका अनुसार तोकिएको समयको मापदण्ड पालना नगर्ने संवारी साधनलाई कारबाही गरिनेछ ।

शुरुमा पाँच सय, दोस्रो पटक एक हजार, तेस्रो पटक एक हजार पाँच सय जरिवाना गरिने उहाँले बताउनुभयो । पहिलो चरणमा सार्वजनिक सवारीलाई मात्रै टाइमकार्ड लागु गरिएको तर निजि सवारी साधन पनि तिब्र गतिमा चलाउन नपाउने प्रमुख मल्लले बताउनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *