अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

 

फागुन १३, तकियापुर

 

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाले आज आइतबार १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न गरेको छ ।

 

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा दाङ जिल्ला सभापति मदन गौतमको प्रमुख आतिथ्यमा रहेको हो । उक्त कार्यक्रमको सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि नेपाल रेडक्रस सोसाइटी दाङ जिल्लाको सभापति मदन गौतमले नेपाल रेडक्रस सोसाइटीमा जोडिएका नयाँ आजिवन सदस्यहरुलाई स्वागत गर्दै मन, वचन र कर्मले सदैव सेवा प्रदान गर्नुपर्ने बताएका छन ।

 

कार्यक्रममा बिशिष्ट अतिथिका रुपमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं २ का वडा अध्यक्ष भिम बहादुर योगी, तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ३‌ का वडा अध्यक्ष बिजय बि.क, तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ८ का वडा अध्यक्ष धर्मराज वलि, तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ९‌ का वडा अध्यक्ष घनश्याम ढकाल‌ र अतिथिका रुपमा भिम बहादुर वलि, अम्बिका योगी, सुरेश बि.क लगायतको‌ उपस्थिती रहेको थियो ।

 

दंगीशरण वडा नं ५ का सचिव प्रेम चौधरीले स्वागत मन्तब्य राखेको कार्यक्रम नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाका सभापति देवा डाँगीले कार्यक्रम समापन गर्दै नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको सचिव ढुन्ढीराज न्यौपानेले कार्यक्रमको सहजीकरण गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *