अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

गुरु जजुर नमुना मा वि को ६९ औं वार्षिकोत्सव सम्पन्न

बिशाल बिश्वकर्मा, फागुन ११ गुरु जजुर नमुना माध्यमिक विद्यालयले ६९ औं वार्षिकोत्सव मनाएको‌ छ ।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ४ स्थित गुरु जजुर नमुना माध्यमिक विद्यालयले आज आफ्नो ६९ औं वार्षिकोत्सव कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न गरेको हो ।

लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री माननिय डिल्ली बहादुर चौधरीको प्रमुख आथित्यमामा कार्यक्रम रहेको‌ हो । उक्त कार्यक्रममा लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री माननिय डिल्ली बहादुर चौधरीले शिक्षा राम्रो भयो भने शिक्षाले दक्ष जनशक्तिको उत्पादन गर्दछ जसले गर्दा देश विकासमा समेत टेवा पुग्ने मुख्यमन्त्री चौधरीले बताएका छन । मुख्यमन्त्री चौधरीले आफुलाई यसै क्षेत्रबाट भोट दिएर निर्वाचित गराएको र यस क्षेत्रको कृषि तथा भौतिक विकास गर्ने प्रतिबद्धता दिएका छन ।

कार्यक्रममा बिशिष्ट अतिथिका रुपमा लुम्बिनी प्रदेश योजना आयोगका उपाध्यक्ष‌ डा. नहकुल केसी, तुलसीपुर उपमहानगरपालिका उपप्रमुख स्यानी चौधरी रहेका थिए । कार्यक्रममा अतिथिको रुपमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ४ का वडा अध्यक्ष तुलसी थापा, तुलसीपुर उपमहानगरपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख चक्र भण्डारी, तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाका कार्यकारी सदस्य लक्ष्मण बि क , गुरुजजुर नमुना माध्यमिक विद्यालयका सल्लाहकार सुरेन्द्र बहादुर खड्का लगायतका को उपस्थिति रहेको थियो ।

गुरुजजुर नमुना माध्यमिक विद्यालयको प्रधानाध्यापक बिष्णु कुमारी के सीले शिक्षाले‌ धेरै कुराको ज्ञान बढाउने र शिक्षा मानिसको‌ जिवनमा आवश्यक रहेको बताएकी छिन। गुरु जजुर माध्यमिक विद्यालयले ६९ औं वार्षिक उत्सव मनाउदै विभिन्न साँस्कृतिक नृत्यहरुको प्रस्तुती गरेको थियो । बार्षिक उत्सवमा विद्यालयले‌ उत्कृष्ट विद्यार्थीलाई सम्मान गरेको हो । सो कार्यक्रममा गरिब तथा जेहेनदार , दलित लगायत विभिन्न विद्यार्थी लाइ उचित छात्रवृत्ति पनी बितरण गरिएको हो ।

सहायक प्रधानाध्यापक प्रमोद कुमार न्यौपानेको स्वागत मन्तव्यबाट सुरु भएको कार्यक्रम विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष लोकमणि पोख्रेलले समापन गरेका थिए भने कार्यक्रम को सहजिकरण बिद्यालयका शिक्षकहरु लेवेन्द्र के सी र‌ घनश्याम डाँगीले‌ गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *