अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

थापाथलीबाट बच्चा चाेरी

११,फागुन काठमाडौं ।
थापाथलीस्थित प्रसुती तथा स्त्रीरोग अस्पताल को कम्पाउन्ड भित्र बाट बच्चा चाेरी भएकाे छ ।

काभ्रेपलाञ्चोक चौरीदेउरालि गाँउपालिका ३ घर भई काठमाडौंको कपन बस्ने बर्ष २२कि सबिना श्रेष्ठ ले बोकि राखेको २६ दिनको छोरी लाई एक अपरिचित महिलाले चाेरेर फरार भएकी हुन् ।

ती अपरिचित महिलाले एक छिन म समाति दिन्छु भन्दै छलेर बच्चा लगि महिला फरार भएकाे प्रहरी जनाएको छ । बच्चा चाेरी गरेर भाग्ने महिलाकाे प्रहरीले व्यापक खोजतलास गर्दै छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *