अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

‘योगदान राष्ट्रको लागि’ संस्थाको दाङ जिल्ला समिति पुन: गठन – अध्यक्षमा सुबेदी

बिशाल बिश्वकर्मा, फागुन १०‌, तुलसीपुर 

“योगदान राष्ट्रको लागि” अभियानको दाङ जिल्ला समिति पुन:गठन भएको छ ।

प्राथमिक उपचार सम्बन्धित सामाजिक क्षेत्रमा काम गर्ने अभियान बोकेर “योगदान राष्ट्रको लागि” अभियानले दाङमा जिल्ला समिती पुन: गठन गरेको हो । स्वास्थ्य क्षेत्रमा सामान्य ज्ञानको अभावमा धेरै जना व्यक्तिहरु अकालमै ज्यान गुमाउने भएको हुनाले‌ जीवन रक्षार्थको लागि प्राथमिक उपचार सम्बन्धि जनचेतना मुलक तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम राखेको हो । “योगदान राष्ट्रको लागि” जनचेतना मुलक तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाको नगर प्रमुख टिकाराम खड्काको प्रमुख आतिथ्यमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाको सभा हल गरिएको थियो ।

कार्यक्रमको सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाको नगर प्रमुख टिकाराम खड्काले सामान्य स्वास्थ्यको‌ ज्ञान सबैमा हुन आवश्यक छ र यस्ता कार्यक्रमले व्यक्तिमा प्राथमिक उपचार गर्न ज्ञान हुने बताएका हुन ।

पुन गठित “योगदान राष्ट्रको लागि” दाङ जिल्ला समितिमा “योगदान राष्ट्रको लागि” का केन्द्रिय अध्यक्ष‌ तथा अन्तर्राष्ट्रिय प्रशिक्षक ओम उप्रेतीको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो । उक्त कार्यक्रममा बिशिष्ट अतिथिका रुपमा केन्द्रिय सल्लाहकार यज्ञ बहादुर के सी, योगदान राष्ट्रको लागिका सोलुखुम्बु जिल्लाका अध्यक्ष दुर्गा प्रसाद राई रहेका थिए ।

योगदान राष्ट्रको लागि दाङ जिल्ला कार्यसमिति निम्नानुसारको कार्य समिति गठन भएको हो ।

अध्यक्ष: सागर सुबेदी

उपाध्यक्ष: सुसिला पोख्रेल

सचिव: दामोदर घिमिरे

सदस्य: सालिग्राम बोहरा

सदस्य: राजु बिश्वकर्मा

सदस्य: देवा पौडेल

सल्लाहकार: पवन योगी

सल्लाहकार: केशव वलि

सल्लाहकार: घनश्याम डाँगी

सल्लाहकार: बिमल के सी

यो समिति दाङ जिल्लाको लागि संस्थापक जिल्ला शाखा समिति पनि हो भने सम्पूर्ण पदमा निर्वाचित व्यक्तिहरु सर्वसम्मत हुनु भएको थियो ‌।

उक्त कार्यक्रमको सहजीकरण बिमल के सी ले गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *