अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

सल्यानमा जीप दुर्घटना, चालकको मृत्यु

फागुन ८

सल्यानको छत्रेस्वरी गाउँपालिका-१ मैनेनी स्थित भित्री सडकखण्डमा दमाचौरबाट सुन्तला लिएर मोख्ला तिर जाँदै गरेको ग ३ च ३३१२ नम्बरको बोलेरो जीप दुर्घटना हुँदा तनहुँ आँबुखैरेनीका ३५ अर्जुन बिकको मृत्यु भएको छ । बिकले चलाएको सुन्ताल बोकेको उक्त जीप सोमबार अपरान्ह करिब ५ बजे दुर्घटना भएको हो ।दुर्घटनामा परेर गम्भिर घाईते भएका विकको उपचारको लागि जिल्ला अस्पताल सल्यान ल्याउँदै गर्दा बाटैमा मृत्यु भएको र सल्यान अस्पतालका डाक्टरले मृत घोषणा गरिसकेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका सूचना अधिकारी तथा प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी निरीक्षक भवानी प्रसाद धमलाले बताएका थिए ।

ओभर लोडका कारण सुन्तला बोकेको जीप उकालो चढन नसकी ब्याक हुँदा अनियन्त्रित भएर सडकमै दुर्घटनामा परेको धमलाले जानकारी गराएका छन् । मृतकको शव अहिले जिल्ला अस्पताल सल्यानमै राखिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *