अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

कालिका मालिका मन्दिर पुजा व्यवस्थापन समितिको समिक्षा बैठक : यस्ता छन निर्णयहरु

हलवार,फागुन ६
तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ४ र ७ को सिमानामा स्थित कालिका मालिका मन्दिर पुजा व्यवस्थापन समितिको समिक्षा बैठक आज फागुन ६ गते विभिन्न बिषय माथि छलफल गर्दै सम्पन्न भएको छ ।
कालिका मालिका मन्दिर पुजा व्यवस्थापन समितिको अध्यक्ष श्रवण कुमार आचार्यको अध्यक्षतामा सम्पन्न बैठकले भर्खरै माघ १३ गते देखि माघ २० गते सम्म तुलसीपुरको अरनिको मैदानमा सम्पन्न ज्ञान विज्ञान महायज्ञमा विभिन्न माध्यमबाट सहयोग गर्नुहुने सहयोगी दाताहरुलाई धन्यवाद ज्ञापन तथा आभार प्रकट गरेको छ ।

यस समिक्षा बैठकले मन्दिरको आ.व २०७९/०८० को आषाढ मसान्त सम्मको सम्पूर्ण खर्च अनुमोदन गरेको हो । शिलालेख लेखन, ग्रील झ्याल फिटिङ लगायत अन्य शिर्षकमा भएको खर्चलाइ अनुमोदन गरिएको हो ।
यस्तै आजको बैठकबाटै समितिमा रिक्त रहेको पदहरुको परिपुर्ती समेत गरिएको छ जसमध्ये सल्लाहकारहरुमा : वडा नं ४ का वडा अध्यक्ष तुलसी थापा, वडा नं ७ का वडा अध्यक्ष राम बहादुर जि.सी, प्रेम खनाल, टोप व.खड्का, टोपलाल भुसाल,उपेन्द्र पौडेल, गेहेन्द्र नेपाली रहने गरी सल्लाहकार समिति गठन गरिएको छ भने सदस्यहरुमा गगन राना, चिरञ्जिवि रेग्मी, शंकर चौधरी,गणेश बस्नेतलाइ थप गरिएको छ ।
बैठकमा श्रद्धालु भक्तजन, समाजसेवी,बुद्धिजीवी लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

यस समिक्षा बैठकको सहजिकरण कालिका मालिका मन्दिर पुजा व्यवस्थापन समितीका सचिव कृष्ण प्रसाद आचार्यले गर्नुभएको समाजसेवी उपेन्द्र पौडेलले CNTPress लाइ जानकारी दिनुभयो ।
तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ४ र ७ को सिमानामा पर्ने कालिका मालिका मन्दिर मानव सेवा आश्रमको भवन निर्माणास्थल पनि हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *