अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

किशोर किशोरी र बालबालिकालाई नेतृत्व विकास ३ दिने तालिम उद्घाटन

बिशाल बिश्वकर्मा, फागुन ६

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १९ मा किशोरी किशोर र बालबालिकालाई नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धिको लागि ३ दिनको तालिम उद्घाटन भएको छ ।
तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १९ मा किशोर किशोरी र बालबालिकालाई नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धिको लागि नगर युवा सन्जाल र तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा १९ को सहकार्यमा तालिम आयोजना भएको हो ।

वडा स्तरीय बाल संजालका अध्यक्ष शुभम देवकोटाको अध्यक्षता एवम वडा नम्वर १९ का अध्यक्ष प्रेमनाथ योगी प्रमुख आतिथ्यतामा तालिम उद्घाटन गरिएको थियो ।
तालिम उद्घाटन कार्यक्रममा सम्बोधन गर्नुहुदै वडा अध्यक्ष प्रेमनाथ योगीले दक्ष जनशक्तिको उत्पादनमा किशोर किशोरी र बालबालिकालाई नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धिको लागि यस प्रकारको तालिमले टेवा पुग्ने बताएका थिए ।


तालिममा नवजागरण माध्यमिक विद्यालय र माध्यमिक विद्यालय भित्रि सक्रामको बिद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको थियो ‌। उक्त तालिममा प्रशिक्षक निर्मल नेपाली द्वारा नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धिको लागि बालबालिकालाई बाल बिकास र बालबालिकाको हक अधिकारबारे बताएका थिए ।

उक्त ३ दिने तालिम उद्घाटनमा बिशिष्ट अतिथि तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १९ का वडा सदस्य राम बहादुर पौडेल लगाएत नवजागरण माध्यमिक विद्यालय प्रधानाध्यापक टंक के.सी र माध्यमिक विद्यालय भित्रि सक्रामका प्रधानाध्यापक डिल्ली बहादुर खत्री रहेका थिए ।
तालिम उद्घाटन कार्यक्रममा स्वागत मन्तब्य शिशिर गिरि र कार्यक्रम  सहजिकरण गणेश भण्डारीले गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *