अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

तुलसीपुरको‌ महोत्सवमा लोकप्रिय गायिक ज्योति मगरको प्रस्तुती रहने

तुलसीपुर, ०२ फागुन

तुलसीपुर महोत्सव २०८० फागुन २ गते महोत्सवमा लोकप्रिय गायिका ज्योति मगरको प्रस्तुती रहने छ ।

 

 

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ६ स्थित खुल्ला मैदानमा चलिरहेको तुलसीपुर महोत्सव २०८० मा लोकप्रिय गायिका ज्योति मगर साथै चर्चित गायक खुमन अधिकारी तथा अन्य ख्याति प्राप्त कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुती रहने छ ।

 

 

ख्याति प्राप्त कलाकारहरु लोकप्रिय गायिका ज्योति मगर, चर्चित गायक खुमन अधिकारी, गायक देबेन्द्र बस्नेत, गायक नबिन वली मोडल तथा डान्सर निशु श्रिपाली साथै स्थानिय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुती रहने आयोजकले जानकारी गराएको छ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *