अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

तुलसीपुरको महोत्सवमा आज खेम सेन्चुरी प्रस्तुती रहने

दाङ २८ माघ,

तुलसीपुर महोत्सव २०८० माघ २८ गते महोत्सवको‌ पाचौं दिन लोकप्रिय गायक खेम सेन्चुरी को प्रस्तुती रहने छ ।

 

तुलसीपुर ६ स्थित खुल्ला मैदानमा चलिरहेको तुलसीपुर महोत्सव २०८० मा माघ २८ गते सेन्चुरी लगायत अन्य ख्याति प्राप्त कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुती रहने छ ।

 

माघ २८ गते लोकप्रिय गायिका भूमिका गिरी, गायक दिपक वली, गायिका लालुमाया कुवर, डान्सर आरुषी मगर साथै स्थानिय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुती रहने आयोजकले जानकारी दिएको छ ‌।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *