अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

जनयुद्ध दिवसको‌ अवसरमा अन्तर विद्यालय स्तरीय वक्तृत्वकला प्रतियोगिता आयोजना हुँदै

तुलसीपुर,माघ २३

महान जनयुद्ध दिवसको अवसरमा तुलसीपुरमा वक्तृत्वकला प्रतियोगिता हुने भएको छ । यहि फागुन १ गते जनयुद्ध दिवसको अवसरमा ने क पा माओवादी ( अखिल क्रान्तिकारी ) तुलसीपुर उपमहानगरपालिका कमिटीले तुलसीपुरमा अन्तर विद्यालय स्तरीय वक्तृत्वकला प्रतियोगिता आयोजना गर्ने भएको छ ।

उक्त प्रतियोगितामा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका भित्रका निजि तथा सरकारी विद्यालयका कक्षा ९ देखि १२ सम्म अध्ययनरत बिद्यार्थी सहभागी हुने पाउने छन । “संघिय लोकतान्त्रिक गणतन्त्र स्थापनाको लागि जनयुद्धको भूमिका ” बिषयक वक्तृत्वकला प्रतियोगिताको आयोजना गर्न लागिएको हो । उक्त प्रतियोगितामा प्रथम स्थान हासिल गर्ने प्रतियोगी ले नगद पुरस्कार रु ७,०००।- , द्वितीय स्थान हासिल गर्ने प्रतियोगी ले नगद पुरस्कार रु ५,०००।- र तृतीय स्थान हासिल गर्ने प्रतियोगी ले नगद पुरस्कार रु ३,०००।- सहित प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने आयोजक ले जनाएको छ ।

 

जनयुद्ध दिवसको‌ अवसरमा आयोजित अन्तर विद्यालय वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाको सभा हलमा हुने स्रोतले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *