अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

अपाङगता अध्ययन केन्द्रका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण

दाङ,१९ माघ ।

अन्तर्राष्ट्रिय अप्टिमिष्टको स्थापना दिवसको अवसरमा अप्टिमिष्ट क्लव अफ तुलसीपुरले अपाङगता अध्ययन केन्द्रका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेको छ ।

 

क्लबले एक कार्यक्रमको आयोजना गरी तुलसीपुर ७ मा रहेको माद्यामिक विद्यालय कालाखोलाको अपाङता अध्ययन केन्द्रमा रहेका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेको हो । क्लबले ३० हजार बराबरको शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेको छ ।

 

अप्टिमिष्ट क्लव अफ तुलसीपुरका अध्यक्ष कमल सापकोटाको अध्यक्षता तथा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ७ का वडा अध्यक्ष राम बहादुर जिसीको प्रमुख आतिथ्यताका कार्यक्रम भएको हो ।

 

वडा अध्यक्ष जिसीले अप्टिमिष्ट क्लव अफ तुलसीपुरले सकारात्मक सोचसंगै सामाजिक कामान गर्दै आएकोमा खुसी व्यक्त गर्नुभयो । उहाँले आगामी दिनमा क्लवलाई वडाबाट सक्दो सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्नुभयो ।

 

अप्टिमिष्ट क्लव विशेषगरी बालबालिका, किशोर किशोरीको क्षेत्रमा काम गर्ने सामाजिक संस्था रहेको क्लवका अध्यक्ष सापकोटाले बताउनुभयो । अप्टिमिष्ट क्लव अफ तुलसीपुरले सप्ताहव्यापी रुपमा स्थापना मनाउँदै छ । हिजो तुलसीपुरमा लागुपदार्थ दुव्र्यसनी न्यूनिकरण सम्बन्धि कार्यक्रम गरेको थियो ।

 

चार वटा विद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई लागुऔषध सम्बन्धि सचेतना कार्यक्रम गरेको अप्टिमिष्ट अन्तराष्ट्रिय नेपालका ल्याप्टिनेन्ट गर्भनर मान बहादुर बस्नेतले बताउनुभयो । भोली तुलसीपुरमा सञ्चालित मानव सेवा भवन सहयोगार्थ ज्ञानविज्ञान महायज्ञमा सहयोग गर्ने, पर्सी ब्लड ग्रुप क्याम्प सञ्चालन गर्ने बताउनुभयो ।

 

कार्यक्रममा आस्था पाठ कोषाध्यक्ष डम्बर डाँगी, तुलसीपुर इलेक्ट एकराज भण्डारीले स्वागत मन्तव्य र कार्यक्रमको सहजिकरण महासचिव विष्णु योगीले गर्नुभएको हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *