अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

सिद्धेश्वरी आधारभूत बिद्यालयमा “राष्ट्र निर्माणमा सहिदहरुको बलिदान” बिषयक वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

ओम आचार्य, दाङ,माघ १६

श्री सिद्धेश्वरी आधारभूत बिद्यालय बबई ७ सिमलकुना दाङमा सहिद दिवसको अवसरमा वक्तृत्वकला सम्पन्न भएको छ। बिद्यालय ले “राष्ट्र निर्माणमा सहिदहरुको बलिदान” बिषयमा वक्तृत्वकला प्रतियोगिता आयोजना गरेको हो ।

बिद्यालयका प्रधानाध्यापक दिनेश कुमार बुढाथोकी को सभाअध्यक्ष तथा बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष मम बहादुर भण्डारीको प्रमुख आतिथ्यमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रममा सहिदहरुको बारेमा सम्बन्धित विषयवस्तुको जानकारी बिद्यालयका शिक्षक कृष्ण कुमार थापाले दिएका थिए ।

उक्त प्रतियोगितामा कक्षा ७ मा अध्ययनरत छात्रा मनिसा डाँगी प्रथम , कक्षा ६ मा अध्ययनरत छात्र राम बहादुर डाँगी द्वितीय र कक्षा ८ मा अध्ययनरत छात्रा समिक्षा बोटे तृतीय हनुभएको थियो । कार्यक्रममा विद्यालयका १० जना छात्रछात्रा हरुको सहभागीता रहेको थियो ।

कार्यक्रमको निर्णायकमा कल्पना बुढाथोकी, किरण चौधरी र राम बहादुर खत्री रहनुभएको थियो भने उक्त कार्यक्रमको सहजीकरण शिब प्रसाद उपाध्यायले गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *