अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

रनिङ शिल्डमा बिजेता खेलाडीहरूलाई नगद सहित सम्मान

बिशाल विश्वकर्मा,माघ १५ , तुलसीपुर

 

माध्यमिक विद्यालय कालाखोलाका नगर स्तरीय रनिङ शिल्डमा बिजेता खेलाडीहरूलाई नगद सहित सम्मान गरिएको छ ‌। विद्यालयले बिद्यालयमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी बिजेता खेलाडीहरूलाई नगद ,कप र प्रमाणपत्र सहित सम्मान गरेको हो ।

बिजेता खेलाडीहरूलाई तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ७ वडाअध्यक्ष राम बहादुर जि सी ले नगद रु. १००००, विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष भरत चौधरीले रु. ५०००,सोही विद्यालयका प्रधानाध्यापक राजिव ओझाले रु. ३००० र शिक्षक छबिलाल न्यौपानेले रु. ३००० नगद पुरस्कार सम्मान स्वरुप प्रदान गर्नुभएको हो ।

 

 

नगर स्तरीय पाँचौं राष्ट्रपति रनिङ सिल्ड प्रतियोगिता का विभिन्न खेलमा गरि माध्यमिक विद्यालय कालाखोला का २६ जना खेलाडीहरूले कप/मेडल जितेका हुन ‌।

 

विद्यार्थीलाई शिक्षामा मात्र केन्द्रित नभई खेल तथा अन्य अतिरिक्त क्रियाकलापमा पनि संलग्न भई अगाडि बढाउन वडा सदैव सकारात्मक र सहयोग गर्न तयार रहेको वडा अध्यक्ष जि सी ले बताउनुभएको हो ‌ ।

 

पछिल्लो समय माध्यमिक विद्यालय कालाखोला ले अघिल्ला वर्षहरुमा पनि नगर स्तरीय तथा जिल्ला स्तरिय खेलकुद प्रतियोगिता हरुमा उत्कृष्ट नतिजा तथा शिल्ड र कपहरु हात पार्दै आइराखेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *