अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

रनिङ शिल्डमा बिजेता खेलाडीहरूलाई नगद सहित सम्मान

बिशाल विश्वकर्मा,माघ १५ , तुलसीपुर

 

माध्यमिक विद्यालय कालाखोलाका नगर स्तरीय रनिङ शिल्डमा बिजेता खेलाडीहरूलाई नगद सहित सम्मान गरिएको छ ‌। विद्यालयले बिद्यालयमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी बिजेता खेलाडीहरूलाई नगद ,कप र प्रमाणपत्र सहित सम्मान गरेको हो ।

बिजेता खेलाडीहरूलाई तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ७ वडाअध्यक्ष राम बहादुर जि सी ले नगद रु. १००००, विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष भरत चौधरीले रु. ५०००,सोही विद्यालयका प्रधानाध्यापक राजिव ओझाले रु. ३००० र शिक्षक छबिलाल न्यौपानेले रु. ३००० नगद पुरस्कार सम्मान स्वरुप प्रदान गर्नुभएको हो ।

 

 

नगर स्तरीय पाँचौं राष्ट्रपति रनिङ सिल्ड प्रतियोगिता का विभिन्न खेलमा गरि माध्यमिक विद्यालय कालाखोला का २६ जना खेलाडीहरूले कप/मेडल जितेका हुन ‌।

 

विद्यार्थीलाई शिक्षामा मात्र केन्द्रित नभई खेल तथा अन्य अतिरिक्त क्रियाकलापमा पनि संलग्न भई अगाडि बढाउन वडा सदैव सकारात्मक र सहयोग गर्न तयार रहेको वडा अध्यक्ष जि सी ले बताउनुभएको हो ‌ ।

 

पछिल्लो समय माध्यमिक विद्यालय कालाखोला ले अघिल्ला वर्षहरुमा पनि नगर स्तरीय तथा जिल्ला स्तरिय खेलकुद प्रतियोगिता हरुमा उत्कृष्ट नतिजा तथा शिल्ड र कपहरु हात पार्दै आइराखेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *