अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

सवारी रोक्दै स्वास्थ्य परिक्षण गर्दै अस्थायी प्रहरी पोष्ट पर्सेनी

बिशाल विश्वकर्मा,माघ १४, तुलसीपुर

प्रहरीले गाडी रोक्दा सवारी चालकको सातो जाने गर्दछ । कागजात चेक गर्ने डरमा ब्लड प्रेसर यसै बढ्ने गर्दछ । ड्युटीमा रहेको प्रहरीले सधै कागजात मात्र चेक गर्दैनन , जसको उदाहरण हो अस्थायी प्रहरी पोष्ट पर्सेनी दाङले आज गरेको काम ।

समुदाय प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत अस्थायी प्रहरी पोष्ट पर्सेनी दाङले स्वास्थ्य परिक्षण कार्यक्रम गरेको छ ।


नगर स्वास्थ्य केन्द्र पर्सेनीको प्राविधिक सहयोग र प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत अस्थायी प्रहरी पोष्ट पर्सेनी दाङको आयोजनामा जेष्ठ नागरिक, सवारी चालक,अस्थायी प्रहरी पोष्टका स्टाफहरु, जनप्रतिनिधिहरुको स्वास्थ्य परिक्षण गरिएको हो ।


प्रहरीले ड्युटीको समयमा कार्यव्यस्तता नभएको बेला सामाजिक कार्यमा पनि संलग्न हुन सक्ने गतिलो उदाहरण दिदैँ यो कार्यक्रमको सुरुवात गरिएको इन्चार्ज बलाराम नेपालीले बताउनु भएको हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *