अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

सवारी रोक्दै स्वास्थ्य परिक्षण गर्दै अस्थायी प्रहरी पोष्ट पर्सेनी

बिशाल विश्वकर्मा,माघ १४, तुलसीपुर

प्रहरीले गाडी रोक्दा सवारी चालकको सातो जाने गर्दछ । कागजात चेक गर्ने डरमा ब्लड प्रेसर यसै बढ्ने गर्दछ । ड्युटीमा रहेको प्रहरीले सधै कागजात मात्र चेक गर्दैनन , जसको उदाहरण हो अस्थायी प्रहरी पोष्ट पर्सेनी दाङले आज गरेको काम ।

समुदाय प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत अस्थायी प्रहरी पोष्ट पर्सेनी दाङले स्वास्थ्य परिक्षण कार्यक्रम गरेको छ ।


नगर स्वास्थ्य केन्द्र पर्सेनीको प्राविधिक सहयोग र प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत अस्थायी प्रहरी पोष्ट पर्सेनी दाङको आयोजनामा जेष्ठ नागरिक, सवारी चालक,अस्थायी प्रहरी पोष्टका स्टाफहरु, जनप्रतिनिधिहरुको स्वास्थ्य परिक्षण गरिएको हो ।


प्रहरीले ड्युटीको समयमा कार्यव्यस्तता नभएको बेला सामाजिक कार्यमा पनि संलग्न हुन सक्ने गतिलो उदाहरण दिदैँ यो कार्यक्रमको सुरुवात गरिएको इन्चार्ज बलाराम नेपालीले बताउनु भएको हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *