अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

५ औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता: आज उद्घाटन खेल ( कुन विद्यालय ले के भयो ?)

तुलसीपुर,माघ ११

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका स्तरीय ५ औँ अन्तर विद्यालय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता आज गुरु जजुर नमुना मा वि तुलसीपुर रक्षाचौर को आयोजना मा उद्घाटन भएको छ ।

आज सम्पन्न एथलेटिक्स तर्फको १०० मिटर छात्रा दौडमा गोरखा माबिका धावनी नेपाली प्रथम,गुरुजजुर माबिका निसा केसी द्वितिय र अमृत एकेडेमिका सरिता महरा तृतिय भए । यस्तै छात्र तर्फ माबी सेन्टरका टार्जन गिरि प्रथम,ज्ञान ज्योती माबिका अर्जुन कुमार योगि द्वितिय ग्रेट अरनिको माबिका अनिल चौधरी तृतिय भए ।

 

त्यस्तै १५०० मिटर दौड छात्र तर्फ गुरुजजुर माबिका विशाल महत प्रथम,गोरखा माबिका बिजय कवर द्वितिय र ग्रेट अरनिको माबिका नरेश कुमार घर्ती तृतिय भए। त्यस्तै छात्रा तर्फ गोरखा माबिका मोतिकला डागी प्रथम,माबी कालाखोलाका जेनिशा पुन द्वितिय माबी तुलसिपुर सेन्टरका एलिशा सुनाम तृतिय भए ।

त्यस्तै सटपट छात्र तर्फ गोरखा माबिका पुष्पकमल बिक प्रथम,सहिद स्मृति माबिका सुशील शाही द्वितिय र ग्रेट अरनिको माबिका ऋषिकेश चन्द तृतिय भए । यसैगरी छात्रा तर्फ ज्ञान ज्योती माबिका रितु नेपाली प्रथम,गुरुजजुरकि निरुता बिक द्वितिय र डिभाईन टेम्पल एकेडेमीका कृतिका बुढाथोकी तृतिय भए ।

त्यस्तै छात्रा लङजम्पमा गोरखा माबिकी करुणा रिजाल प्रथम,गुरुजजुरकी निशा केसि द्वितिय र अम्बिकेश्वरी माबी अम्बापुरकी अनिता चौधरी तृतिय भएको एथलेटिक्स वरिष्ठ प्रशिक्षक पद्मा चौधरिले जानकारी दिएका छन । प्रतियोगिता अन्तरगत भोलि शुक्रबारका खेल बिहान ८ बजे देखि सुरु हुने आयोजकले जानकारी दिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *