अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड ११ नं वडामा आयोजना भए वडाबाट बजेट बिनियोजन गर्ने वडा अध्यक्ष को प्रतिबद्धता

सागर सुबेदी,माघ ११ ,तुुलसीपुर

तुलसीपुरमा ५औँ राष्ट्रपति रनिङशिल्ड प्रतियोगिता सन्चालन भैरहेको छ । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ४ स्थित गुरु जजुर नमुना माध्यमिक बिद्यालय मा अतिथिको रुपमा पाल्नु भएका तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ११ का वडा अध्यक्ष मान बहादुर रावतले अबको छैठौँ राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता वडा नं ११ मा पर्ने अमर मा वि मा आयोजना गर्ने रहर भएको बताएका छन ।

आफ्नो वडामा पर्ने अमर मा वि लाइ आँउदो छैठौँ राष्ट्रपति रनिङशिल्ड प्रतियोगिता आयोजना गर्ने अवसर प्रदान गरेमा आफुले वडाका बजेट कटौती गरेर तिन लाख बजेट विनियोजन गरिदिने प्रतिबद्धता गर्नु भएको हो ।

उनले भनेका छन “छैठौँ राष्ट्रपति रनिङशिल्ड मा तुलसीपुरका शिक्षा प्रेमी महानुभाव तथा खेलकुद प्रेमीहरुलाइ अमर मा वि मा उपस्थित गराउने मन छ ,बिहान १२ बजेसम्म हुस्सु लाग्ने खेल मैदान मा खेल खेलाउन मन छ । यो अवसर प्रदान गर्न म सबै बिद्यालयका प्र.अ हरुलाइ अनुरोध गर्दछु । यो अवसर प्रदान गरेमा वडाको विकासको बजेट कटौती गरेर तिन लाख बजेट छुट्याँउछु ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *