अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

कविता – चिठ्ठी ( ✍️ प्रमिला प्याकुरेल )

प्रमिला प्याकुरेल , माघ ९/बिराटनगर

आदरणीय मित्र आत्मिय नमन

छौ तिमी र पो आफ्नो पिडा सुनाउनु

पहाड जस्तो परिस्थिती नदि बनाई बगाउनु

अरु केही नसकेनि छेउमा बसि मेरो रोदन

सुनिदिने ,

कमलो मन भयेकाले म सङ्गै रोइदिने

प्यारा मित्र ,

म सारै हास्न नजान्ने,नाच्न नजान्ने,

जिन्दगी को परीक्षा दिदा दिदा

खुलेर बाच्नै नजान्ने

तर पनि साथ् पायेको छु तिम्रो

छि: कदर पनि कस्तो गर्न नजानेको मैले

तिम्रो भावनाको

अ साच्चि !भन्नै बिर्से

थाहा छ तिमीसङ्ग संगठन नै बनाउन

नसकेनी

बिगठन गर्न चाहिपक्कै मन नै मान्दैन

मित्र

हास्न नजाने नि

रुन तिमीसङ्गै आउ लाग्छ

खै कस्तो कस्तो

परिबन्धले निमोठदा दुरगामि सोच दिने

आट र साहस दिने तिमी

भडकियेको बेला तिमी ले रुवाउदा

केयौ दिन बिचलित हुने गर्छु

सम्झना सारै लामो भयो क्यारे

दिक्क नमानी पढनु

आफ्नो ख्याल राख्नु जाडो धेरै छ

अन्तमा विश्राम गरे

मलाई येक्लै नपार्नु सम्झिरहनु

उहीँ दु:ख को मात्रै साथी

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *