अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

गरिब तथा विपन्न विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री वितरण

बिशाल विश्वकर्मा

तुलसीपुर,माघ/६/२०८०

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ६ ले गरिब तथा विपन्न विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको‌ छ । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ६ ले वडामा रहेका ५७ जना गरिब तथा विपन्न विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको‌ हो ।

 

 

पढ्न लेख्न विद्यालय जाने तर झोला कापी कलम ड्रेस जस्ता शैक्षिक सामग्री किन्न नसक्ने गरिव तथा विपन्न परिवारका विद्यार्थी हरुलाइ शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको वडा अध्यक्ष दुजमान भण्डारी ले बताएका छन ‌।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका को उपमेयर स्यानी चौधरी को प्रमुख आतिथ्यमा सम्पन्न कार्यक्रम मा वडा का बिभिन्न विद्यालयमा अध्ययन गर्ने गरिब तथा बिपन्न परिवारका ५७ जना बिद्यार्थीहरुलाई झोला,‌कापी कलम,ड्रेस वितरण गरिएको थियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *