अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

एउटै रुखमा झुण्डिएको अवस्थामा मृत भेटिए माइजु र भान्जा

दाङ जिल्लाको तुलसीपुर १३ स्थित दमारगाउँको  जङ्गलमा एउटै रुखमा झुण्डिएको अवस्थामा मृत भेटिएका महिला र पुरुष माइजु भान्जा भएको खेलेको छ।

मृत भेटिनेमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका ३ गोटीखोला निवासी भान्जा पर्ने १९ वर्षीय तुलसीराम घर्ती र माइजु पर्ने सोही ठाउँकी करिब  ३४ वर्षीया बसन्ती थापा रहेको प्रहरीले जानकारी दिएको हो । यस्तै मृतक महिला विवाहित रहेको र पुरुष भने अविवाहित रहेको प्रहरीले जनाएको हो।

आफ्नी श्रीमती हराएको भन्दै श्रीमानले केही दिन अगाडि इप्रका तुलसीपुरमा निवेदन दिएको पनि प्रहरीले जानकारी दिएको हो ।

राप्ती राजमार्ग अन्तरगत तुलसीपुर अमेलिया सडक खण्ड अन्तर्गत तुलसीपुर उपमहानगरपालिका  १३ दमारगाउँमा सडक देखी झन्डै एक किलोमिटर भित्रको जङ्गलमा बुधबार पात टिप्न गएको बेला स्थानीयले झुण्डिएको अवस्थामा शव देखेपछि प्रहरीलाई खवर गरेका थिए ।

इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख डीएसपी ठाकुर प्रसाद पोखरेलले उनीहरूको शव सडेको अवस्थामा फेला परेको हुँदा केहि दिन अगाडि उनीहरूले झुन्डिएर आत्महत्या गरेको हुन सक्ने आशंका व्यक्त गरेका थिए ।

अलिले मृतकको लास पोस्टमार्टमका लागि राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरको सबगृहमा राखिएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *