अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

पत्रकारले धर्म भुल्नु हुँदैनः बोहरा

तुलसीपुर,२ माघ । 

पत्रकारले धर्म भुल्न नहुँने एक कार्यक्रमका बक्ताहरुले बताएका छन् । सिएनटी प्रेस डटकमको बार्षिकोत्सवको अवसरमा आयोजित पत्रकार प्रशिक्षण कार्यक्रममा पत्रकार दीपक बोहराले पछिल्लो समय पत्रकारिता क्षेत्रमा विकृति देखिएको भन्दै त्यसलाई न्यूनिकरण गर्न पत्रकारिको धर्म, मर्म, मूल्य, मान्यता र आचरसंहिता पालना गर्नुपर्ने बताएका हुन् । यथार्त, सन्तुलन र विश्वसनियता पत्रकारिताका सिद्धान्त भएको भन्दै यसलाई ख्याल गर्नुपर्ने उनको भनाई थियो । केही पत्रकारहरुले आचरसंहितालाई ख्याल नगर्दा समग्र पत्रकारिता क्षेत्रलाई नै बदनामित गर्न सक्ने भन्दै यसमा सबैले ख्याल गर्नुपर्ने उनको भनाई थियो ।

बिभिन्न सञ्चार माध्याममा सम्पादकीय नेतृत्व गरेर काम गरिसकेका बोहरा डेढदशकदेखि दाङमा पत्रकारिता गरिरहेका छन् ।हाल उनले लाइभदाङ डटकम र अग्रिम साप्ताहिक पत्रिका समेत सञ्चालन गर्दै आएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *