अपडेट
न्याय कटारीमा भएको जिप दुर्घटनामा दुईको मृत्यु ज्ञानज्योति मा नमुना संसद अभ्यास प्रतियोगिता घोराही सिमेन्ट उद्योगभित्र टिप्परको ठक्करबाट चालकको मृत्यु पश्चिम दाङमा एकैपटक पाँच पुलको टेन्डर अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगितामा लोकप्रिय गायिका साहिमा श्रेष्ठको प्रस्तुति रहने दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु दोस्रो अन्तर्राष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता २०८० सुरु शिखा बोर्डिङले मनायो २७ औँ वार्षिकोत्सव मगर संस्कृति जोगाउन आबश्यक छ ः मन्त्री मास्की आज फागुन १५ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस मगर संघ स्थापना दिवसमा प्युठानका ४ स्थानीय तहमा बिदा शैक्षिक सुधार तथा गुणस्तर अभिवृद्धिका लागि शिक्षण सिकाई प्रविधि र सीपलाई विकास गर्दै लैजानु पर्छ : अर्थमन्त्री मास्की अजम्बरी कृषि सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न पूर्व बेलायती सैनिक हरि बुढा मगरलाई बुढालाई दाङमा नागरिक अभिनन्दन घोराही-तुलसीपुर सडकमा आजदेखि यात्रामा ७० मिनेट समय लाग्ने विद्यार्थीलाई अहिलेको यो विश्व बजारमा बिक्न सक्ने शिक्षाको आवश्यकता छ : के.वि वली दलहरुले भन्छन : गुठी पिडित मोहि किसानको न्यायका लागि एकमत छौं  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पवननगर उपशाखाको १६ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न रुसी सेनामा भर्ना भएका रोल्पाका एक युवक मारिए

सिमलकुनामा १८० बढिले गरे माओवादी केन्द्रमा प्रवेश

तुलसीपुर,९ पुस ।
बबई गाउँपालिका वडा नं. १ सिमलकुनामा १८० बढि माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका छन् । जनतासंग माओवादी विशेष रूपान्तरण अभियान अन्तरगत साेही ठाउँमा भएकाे कार्यक्रममा १८० बढिले माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका हुन् । नब प्रवेशीहरूलाई पार्टीका केन्द्रीय सदस्य तथा लुम्बिनी प्रदेशका अर्थमन्त्री धनबहादुर मास्कीले स्वागत गरेका हुन् । त्यस अवसरमा नवप्रवेशीहरूले पश्चिम दाङमा विकासकालागि गरिएकाे पहलले आफूहरू प्रभाबित भएर माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेकाे बताए । एमाले, काँग्रेसलगायतबाट उनीहरू माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका हुन् ।

त्यस अवसरमा नव प्रवेशीहरूलाई सम्बाेधन गर्दै प्रदेश अर्थमन्त्री मास्कीले सिमलकुना, जिला पुग्नकालागि बबई नदीमा पुल निर्माणकालागि डीपीआर भईसकेकाे बताए । त्यस्तै साेही ठाउँमा पुग्नकालागि सडक निर्माणकालागि समेत एक कराेड बजेट बिनियाेजन गरेकाे उनले बताए । त्यस्तै उनले बिद्युत,खानेपानी, सिंचाई, आरक्षणलगायतका समस्या समाधान गर्ने प्रतिबद्धता जनाए ।

उनले पश्चिम दाङकाे गंगटे, जिलासहितका क्षेत्र निकै बिकट रहेकाले त्यहाँकाे विकास भएमात्रै आफूले गरेकाे विकास देखिने बताए । हापुरेबाट गंगटे पुग्ने सडकबीचका तीन वटा खाेलामा पुलकालागि बजेट हालेकाे समेत उनले बताए । साथै गंगटेमा पुग्ने सडक स्तराेन्नतीकालागि समेत बजेट बिनियाेजन गरेकाे उनले बताए । त्यस अवसरमा पार्टीका प्रदेश कमिटि सदस्य भिमबहादुर वली, पार्टीका पालिका अध्यक्ष एकलाल घर्तीले मन्तब्य ब्यक्त गरेका थिए। कार्यक्रमकाे सहजीकरण पार्टीका पालिका उपाध्यक्ष यज्ञ वलीले गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *