अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

जन्मदिनमा पार्टी गर्ने पैसा सहयोग 

तुलसीपुर,पुष २

पछिल्लो समय सहयोगी मन भएका व्यक्तिहरूले जन्मदिन , वैवाहिक वर्षगाँठ लगायत विभिन्न खुशी का दिनहरुमा रमाइलो गर्ने, पार्टी गर्ने , केक काट्ने जस्ता फजुल खर्चमा गर्ने रकम खर्च कटौती गरि सहयोग गरेको सुन्न तथा देख्न मा पाइन्छ ।

यस्तै आज पुष २ गते आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा तुलसीपुर वडा नं १२ निवासी श्री राम फर्निचर तथा मिष्ठान्न भण्डार का प्रोप्राइटर नवराज गौतम र वडा नं ६ निवासी लक्ष्मी पुजा सामाग्री पसल का प्रोप्राइटर देवेन्द्र कालाथोकि ले रमाइलो गर्ने तथा केक काट्ने रकम तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं ४ निवासी शारीरिक अशक्त उज्ज्वल शिं बुढाथोकी लाइ सहयोग गर्नु भएको छ ।

करिब १२ हजार बराबरको मुल्य पर्ने चामल,पिठो , तेल , नुन बेसार , खुर्सानी,सिरक,गद्दा, सिरानी र गुन्द्री गरि अशक्त बुढाथोकी लाइ सहयोग गर्नु भएको हो । बुढाथोकी अशक्त सँगै निकै कमजोर आर्थिक अवस्था भएको व्यक्ति हुनुहुन्छ ।

पछिल्लो समय मा देखिने भड्किलो तामझाम र बिभिन्न दिन को अबसरमा गरिने फजुल खर्च लाइ सहयोग को काम मा लगाए ति गरिब , अशक्त, अपाङ्गता तथा समस्या मा परेका व्यक्तिलाई सहज हुने तथा आत्मसन्तुष्टि मिल्ने‌ बताउदै गौतम ले यस्तो सहयोग को काममा सबैले हातेमालो गर्नु पर्ने बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *