अपडेट
हेर्नुहोस् आज शनिबारको राशिफल बैशाख ७ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस बैशाख ६ गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस थारमारे दुर्घटना अवडेट : २२ जना घाइते, ९ जनालाई रिफर, ४ काे अवस्था गम्भीर सल्यानमा बस दुर्घटना‌ हुदाँ १४ जना घाईते रामनवमीव्रतको धार्मिक महत्व ? व्यावसायिक सम्वर्द्धन केन्द्र को भवन उद्घाटन : व्यवसायीहरू एकजुट हुनु पर्नेमा जोड पश्चिम दाङ जोड्ने माथिल्लो सडक बहुबर्षियमा समावेश सुनको मूल्य प्रतितोला दुई हजार दुई सयले घट्यो आज बैशाख २, २०८१, आइतबारको राशिफल हेर्नुहोस गजल – जयन्ता खत्री “सुधा” नववर्षारम्भ जानकारी ! तुलसीपुरमा एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरुले दु:ख भोगेका छन् : मेयर टिकाराम खड्का प्यूठानको मल्लरानीमा खाना महोत्सव सुरु  तुलसीपुरको एयरपोर्ट सन्चालन नहुँदा जनप्रतिनिधिहरू नेपालगञ्ज, भौरवाबाट हवाईजहाज चढ्न बाध्य छन्: मेयर टिकाराम खड्का आफैले पढेको विद्यालयबाट पूर्वमन्त्री मास्की सम्मानित तुलसीपुर ५ का बालबालिकालाइ नेतृत्व विकास तथा क्षमता अभिवृद्धी तालिम अस्मिता अधिकारीले नचाइन ज्ञानज्योतीका बिद्यार्थी मन्त्री हुँदा बजेट हालेँ,अब विकास हेर्छुः मास्की दाङमा बसको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको मृत्यु

भोली आइतबार दाङ बन्द को घोषणा ( के के बन्द हुन्छ त हेर्नुहोस )

भोली आईतवार दाङ्ग जिल्ला बन्द हुने भएको छ ।

 

टिप्पर ठक्करबाट मृत्यू भएका मृतकका परिवारले भाेलि दाङ बन्दकाे घाेषणा गरेकाे छ । शुक्रबार राति घाेराहि उप-महानगरपालिका १० झारबैरामा भएकाे दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका मृतकका परिवारले उचित क्षतिपुर्तिकाे व्यवस्था नभएसम्म शब अस्पतालबाट नउठाउने र भाेलि दाङ बन्दकाे आब्हान गरिएकाे संघर्ष समितिका संयाेजक प्रमाेद पाेख्रेलले बताउनु भयाे ।

 

मृतकका परिवारका लागी उचित क्षतिपूर्ति को व्यवस्था नभएसम्म आन्दाेलनका कार्यक्रमकाे घाेषणा गरिएकाे संयाेजक पाेख्रेलले सुनाउनु भयाे ।

 

अहिले सम्म प्राप्त जानकारी अनुसार भोलि स्कुल,कलेजहरु बन्द नहुने भएको छ,अहिले सम्म को जानकारी अनुसार सवारी साधन मात्र बन्द हुने भएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *