अपडेट
महायज्ञ तथा महाआरतीमा भक्तजनहरुको भिड् बढ्दै गुरु पूर्णिमाको महत्व ? न्यु स्टार बोर्डिङमा लागुऔषध दुर्व्यसनी बिरूद्ध सचेतनामुलक कार्यक्रम  व्यवसायीहरूलाई सदस्यता लिन घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ तुलसीपुरको आग्रह तुलसीपुरको ज्ञानज्योती मा बि देशकै उत्कृष्ट ७ मा पर्न सफल चतुर्मास व्रत सुरू हुने हरिशयनी एकादशीको के छ महत्व ? गुरुकुल एकेडेमी तुलसिपुरका बिद्यार्थिहरुलाई सर्प सम्बन्धि प्रशिक्षण श्रावण महिना श्रवण र कण्डारक पूजाको महत्व ? भानुभक्त जयन्तिको महत्व सृष्टिको जापान जाने सपना त्रिशूलीमा अस्तायो धारापानीमा एक महिने महायज्ञ तथा महाआरती संचालन हुने स्वर्गिय साथीको सम्झनामा मानव सेवा आश्रमका ५८ जनालाई खाजा नास्ता  हेर्नुस् आज असार २५ गते मंगलबारको राशिफल आहा तुल्सिपुर अभियानको कार्यसमिति पुन: गठन ! अध्यक्षमा बस्याल  तुलसीपुरमा क्षयरोगका बिरामी खोजी अभियान तीव्र आज असार २० गते बिहिबार को राशिफल हेर्नुहोस मुहार फेर्दै विरेन्द्र मा.वि हेकुली आज असार १९ गते बुधबार को राशिफल हेर्नुहोस तुलसीपुर उपमहानगरलाई पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा आज असार १७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस

पश्चिम दाङमा सुरु भए विकासका काम, आदर्शनगरमा कालोपत्रे 

तुलसीपुुर, ३० मंसिर ।  

पश्चिम दाङमा चालु बर्षकालागि परेको बजेटको कार्यान्वयन सुरु भएको छ । बबई गाउँपालिका वडा नंं.४ स्थित आदर्शनगर टोलमा कालोपत्रेको काम सुरु भएको छ ।

प्रदेश अर्थमन्त्री धनबहादुर मास्कीले सोही ठाउँमा बिनियोजन गरको एक करोड ३० लाख बजेटले कालोपत्रेको काम सुरु भएको हो । चालु बर्षमा सक्ने गरि सोही स्थानमा कालोपत्रेको काम सुरु भएको हो । सडक कालोपत्रे हुन थालेपछि स्थानीय खुसी भएका छन् ।

सोही स्थानमा लामो समयदेखि कच्ची सडक थियो । कच्ची सडकमा स्थानीयलाई आवतजावतमा समस्या हुने गरेको थियो ।

अब भने पक्की सडकमा हिड्न पाइने भन्दै स्थानीय खुसी भएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *