अपडेट
हेर्नुस् आज जेठ १४ गते सोमबारको राशिफल हेर्नुस् आज जेठ १३ गते आइतबारको राशिफल लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न जातिय बिभेद तथा छुवाछुत सम्बन्धि दुइदिने कानुनी साक्षरता हिमाल एकेडेमी ले मनायो ८ औँ राष्ट्रिय भलिबल दिवस  आज जेठ ८ गते मङ्गलबार को राशिफल हेर्नुहोस प्रेस सेन्टरले पत्रकार महासंघ दाङमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि पहल गर्ने आज जेठ ७ गते सोमबार को राशिफल हेर्नुहोस सञ्चारकर्मी आस्था के सी ले सार्वजनिक गरिन “जनयुद्धका चिठी” कर्णाली प्रदेश स्तरीय युवा स्वैच्छिक राष्ट्रिय समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न मोहनी एकादशीको महत्त्व ? लागुपदार्थ दुर्व्यसन न्यूनिकरणबारे वक्तृत्वकला प्रतियोगिता तुलसीपुरको बेल्झुन्डिमा बस दुर्घटना हुदा १५ जना घाइते राजपुरमा आगलागी पिडितको घर बनाउन खटिए नेकपा का कार्यकर्ता सन्दिप लामिछाने निर्दोष साबित: अब विश्वकप खेल्ने एकै आर्थिक बर्षमा तिन वटा शवदाह गृह निर्माण हेर्नुस् आज जेठ २ गतेको राशिफल राप्ती बबई क्याम्पसमा तालाः गार्ड हटाउन नपाउने बिद्यार्थीको माग हेर्नुस् आज जेठ १‌ गतेको राशिफल नेपालीले धानेको भारतको बजार

जनम बराल स्मृति फाउन्डेसनको आयोजनामा हस्तलेखन तथा चित्रकला प्रतियोगिता

आर्ट तर्फबाट कालिका माध्यमिक बिद्यालय सिमकोट पिलिका बिश्वास मल्ल प्रथम, लोटव विकास एकेडेमीकि साम्रज्ञी पौडेल द्घितिय र कालिका मा.वी पिलिकै शंकर शाही तृतिय त्यसैगरी हस्त लेखन तर्फ कालिका मा.वि पिलिकि कक्षा ९ मा अध्ययनरत विपना बिश्वकर्मा प्रथम, सोही बिद्यालयका सुशील मल्ल द्घितिय र एटु जेट एकेडेमी एण्ड ट्रेनिङ ट्युशन सेन्टरमा अध्यनरत छात्रा सुहाना सिंह ठकुरिले तृतीय स्थान प्राप्त गर्न सफल भएकि छन् । जुन प्रतियोगिताको मुल्यांकन तिला कर्णाली बहुमुखी क्याम्पसका उप प्रध्यापक दिपक थापा र जिल्ला शिक्षा समन्वय ईकाई कालिकोटका प्रमुख प्रकाश चन्द धितालले गरेका थिए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *